Magnetyczne

Katalog

Włączone filtry:

  Magnetyczne 

  5 Produktów

  Klocki magnetyczne

  Magnesy to wyjątkowe struktury chemiczne, które umożliwiają wzajemne przyciąganie się i odpychanie przedmiotów. Umożliwiają więc także wyjątkową zabawę, a dzieci w młodym wieku odkrywające właściwości magnetyczne przeważnie mają ogromną zabawę i potrafią przez wiele dni na różne sposoby odnajdować zupełnie nowe zastosowanie czy miejsce do wykorzystania magnesów w nietypowy sposób. Dlatego producenci zabawek dla dzieci coraz częściej wprowadzają odważnie magnesy dla dzieci, które nie byłyby tylko zwykłymi kawałkami tego surowca, ale miałyby same w sobie dodatkową wartość rozrywkową.

  Klocki magnetyczne to nowość na rynku

  W ten sposób na rynku pojawiły się magnetyczne klocki, które pozwalają na błyskawiczne tworzenie i niszczenie nowych, innowacyjnych konstrukcji i brył według samodzielnych pomysłów kreatywnego, małego budowniczego. Rodzice mogą więc na chwilę odetchnąć przyglądając się z boku, jak dziecko samodzielnie odkrywa świat magnetyzmu i uczy się samodzielnie zajmować własnym czasem poprzez automatycznie szczepiające się i odpychające klocki.

  Klocki to wielka rodzina – wśród niej można znaleźć także i magnetyczne, które dzięki swojej formie i ciekawym łączeniom nie przypominają żadnych innych. Co ważne, większość klocków tego typu nadaje się również dla małych dzieci. Te dostępne u nas wyróżniają się przepięknymi kolorami, ciekawymi formami, jak również bezpiecznym kształtami. Tak samo bezpieczne są materiały, z których zostały one wykonane – zarówno względem małego użytkownika, jak i środowiska.

  Nieograniczone możliwości zabawy z klockami magnetycznymi

  Rodzice powinni chętnie i odważnie sięgnąć po zabawki magnetyczne nie tylko dlatego, że są one całkowicie bezpieczne. Przede wszystkim – właściwości magnetyczne pobudzają bardzo mocno wyobraźnię dziecka i ćwiczą jego ciekawość świata. Z pewnością zaprezentowanie takich klocków z magnetycznymi zakończeniami będzie także dla rodzica okazją do wytłumaczenia dziecku kilku podstawowych zasad fizyki otaczającego świata. Ponieważ takie magnetyczne klocki pomagają szybko i wygodnie konstruować przestrzenne figury, pozwalają także szybciej rozwijać zmysł geometryczny u najmłodszych.

  Zestawy przygotowane przez producentów w tej sekcji wykonane są z ciekawymi, jaskrawymi kolorami i umożliwiają łączenie się na wielu płaszczyznach i w wielu punktach. Są stosunkowo niewielkie, dlatego w jednej paczce znajduje się nawet do stu malutkich magnesów, którymi można bawić się samodzielnie lub uzupełnić nimi inny magnetyczny zestaw. Dzięki właściwościom magnesu – dwa komplety zabawek nawet od innych producentów zawsze będą podlegały wzajemnym oddziaływaniom.

  Magnetyczne klocki łączą się między sobą za pomocą różnych łączników, co daje dzieciom szerokie pole do popisu w trakcie zabawy. Można z nich tworzyć naprawdę przeróżne kształty, formy, mechanizmy. To zdecydowania kreatywna zabawa, która z powodzeniem rozwija mały umysł. Żaden maluch nie będzie się nudził nawet w trakcie długich zabaw tymi klockami, a i niejeden tata pewnie z przyjemnością dołączy do swojego synka. Oprócz tego, dziecko poćwiczy także swoje zdolności ruchowe, natomiast rodzicom na pewno spodobają się przystępne ceny za oferowane przez nas klocki.

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!