Czy jest dziecko, które nie lubi zabawy w kałużach? – TRANSPARENTNE KALOSZE

Czy jest dziecko, które nie lubi zabawy w kałużach?

Czy jest dziecko, które nie lubi zabawy w kałużach? – transparentne kalosze.

Gdy przychodzi jesień warto mieć kalosze pod ręką. Rodzice dzieci pewnie wiedzą, że najlepsza zabawa jest wtedy gdy można się trochę pobrudzić.

Kałuże to idealny sposób, jednak warto zadbać o odpowiednie obuwie. Przygotowując się na sezon jesienny i deszcze, natknęliśmy się na markę Squelch, która sprzedaje transparentne kalosze i kolorowe skarpetki co sprawia, że codziennie nasze kalosze mogą być inne.

Skarpetki są grube i ciepłe więc małe nóżki naszych pociech nie zmarzną, a w dotyku są milusie więc dzieci chętnie je zakładają. Mają właściwości izolujące więc świetnie sprawdzą się też jako skarpetki narciarskie.

Każdy rodzic doceni fakt, że skarpetki nie mają pięty, dzięki czemu są uniwersalne i a długo posłużą, sprzedawane są w 3 bardzo ogólnych rozmiarach:

1. dla niemowląt (1-2 r.ż.)
2. dla przedszkolaków (3-6 r.ż.)
3. dla starszych dzieci (6-8 r.ż.)

Bardzo spodobał się nam fakt, że marka Squelch hołduje zasadę odpowiedzialności społecznej biznesu i przekazuje 10% zysku netto ze sprzedaży online na zakup jaj, a one trafiają do potrzebujących w Wielkiej Brytanii – Newcastle West End Food Bank, który jest największym bankiem żywności.

Marka dba o ekologię, a ich kalosze pakowane są w materiałowych workach, które mogą posłużyć również jako worki na wf czy na wycieczki szkolne. To nie wszystko, worki nadają się w 100% do recyklingu.

Jesień w kaloszach = super zabawa

Transparentne kalosze zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować dyskomfort dziecka, pozwalając mu na bezpieczeństwo i ochronę przed deszczem. Gumowy materiał jest wodoodporny, a jednocześnie elastyczny i lekki, więc Twoje dziecko nie będzie odczuwało dyskomfortu nawet podczas dłuższych spacerów. Wystarczy, że kupisz jedną parę przezroczystych kaloszy i wybierzesz inny wzór skarpetek, aby mieć kilka różnych modeli obuwia przeciwdeszczowego dla swojego dziecka.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz