Puzzle

Katalog

Bestsellery

Puzzle nigdy nie wychodzą z mody! To jednej z najfajniejszych zabawek i to co najmniej z kilku powodów. Przede wszystkim – wspomagają rozwój dziecka, zarówno fizyczny jak i umysłowy. Poprawiają rozwój małej motoryki, ale też wymagają od dziecka skupienia, koncentracji, łączenia faktów i szukania rozwiązań. Jednak równocześnie maluch ucząc się te...

Puzzle nigdy nie wychodzą z mody! To jednej z najfajniejszych zabawek i to co najmniej z kilku powodów. Przede wszystkim – wspomagają rozwój dziecka, zarówno fizyczny jak i umysłowy. Poprawiają rozwój małej motoryki, ale też wymagają od dziecka skupienia, koncentracji, łączenia faktów i szukania rozwiązań. Jednak równocześnie maluch ucząc się tego wszystkiego czerpie z tego zajęcia wielką satysfakcję – po ułożeniu obrazka z dumą pokazuje rodzinie i kolegom czego dokonał.

 

Aby było jeszcze przyjemniej oferujemy w naszym sklepie z zabawkami puzzle nawiązujące do tematyki ulubionych zainteresowań i bajek. Małe dzieci będą zachwycone, gdy wśród puzzli zauważą uśmiechniętą buzię ulubionego bohatera bądź fragment sukienki ukochanej księżniczki. To na pewno zmotywuje ich do dalszego układania. To super, rozwijająca zabawa na wiele godzin! Wszystkie nasze zestawy puzzli są bezpieczne i przyjazne małym dzieciom. Oferujemy propozycje dostosowane do różnego wieku – tak by każdorazowo nie były ani za trudne, ani za łatwe do ułożenia.

więcej »

Puzzle 84 Produktów

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!