Zegary i budziki

Zegary i budziki 

7 Produktów

Zegarki i budziki do pokoju dziecka

Oczywiście troskliwi rodzice zawsze pilnują, by dziecko wstało na czas i nigdy się nie spóźniało. Przychodzi jednak taki moment w życiu dziecka, gdy jest na tyle duże, aby móc zacząć samodzielnie poznawać pojęcie czasu i korzystać z niego, wpajając mądre zasady do codziennego harmonogramu czy nawet pilnowania czy kolega bądź koleżanka przyszli w odwiedziny na czas. To dlatego warto podarować maluchowi zegary i budziki – najlepszych pomocników w tym, by nauczyć dziecko zarządzania czasem.

Zarządzanie czasem przez małego człowieka - zegarki i budziki dla dziecka

Warto jak najwcześniej nauczyć maluszka posługiwania się zegarem. Dzięki temu, malec będzie mógł już w przedszkolu zorientować się, kiedy mama lub tata odbierze go po pracy. Poza tym, dziecko uczy się pomału planowania czasu i organizowania obowiązków. Zegary i budziki dla dzieci spełniają jednak również dodatkowe funkcje. Przede wszystkim, mają być ładne i zdobić ścianę w pokoju maluszka. Oczywiście, nie brakuje u nas również tradycyjnych budzików dla dzieci, które można postawić na biurku lub szafce nocnej. Każdy z nich jest inny i wszystkie są bardzo ładne.

Wiedząc o różnym wieku i możliwościach dzieci przygotowaliśmy w naszej ofercie przeróżne zegary i budziki pozwalające odmierzać czas i pilnować punktualności. Na pewno małym odkrywcom spodoba się fakt, iż większość z nich jest zdobiona przez bohaterów znanych z bajek i kreskówek – to taka dodatkowa zachęta do nauki i umiejętnego korzystania z podarunku odmierzającego czas. Większość dzieci ma swoich idoli i bardzo chętnie wybiera produkty z superbohaterami lub postaciami z filmów i bajek. Taki zegar można więc potraktować jak produkt kolekcjonerski, który powiększy całą kolekcję gadżetów.

Zegarki dla dziecka, budziki do pokoju

Rodzice mogą być pewni też co do solidności wykonania tych produktów, a także możliwości bezpiecznego ich wykorzystania przez maluchy. Wszystkie pochodzą bowiem od wiodących producentów, dla których bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Nasze zegary dla najmłodszych są wykonane tylko z odpowiednich materiałów i odpowiednio zabezpieczone. Na pewno są też solidne, a więc mogą posłużyć dziecku przez wiele kolejnych lat.

Taki zegar to piękny prezent dla kilkuletniego dziecka, które zaczyna samo gospodarować swoim czasem. Z pewnością każdy maluch będzie zachwycony, kiedy otrzyma swój własny zegar, z którego będzie mógł skorzystać zawsze przebywając we własnym pokoju. W naszej ofercie znajdują się również budziki cyfrowe, tak pożądane przez najmłodszych. Znacznie ułatwiają one określenie godziny, a przy okazji wyglądają niezwykle designersko. Z pewnością sprawdzą się również w każdym pokoju nastolatka.

Serdecznie zachęcamy więc do poznania naszej całej oferty zegarów i budzików dla dzieci. Jesteśmy pewni, że można u nas znaleźć doskonałe produkty w najlepszych cenach na rynku. Z nami można też z łatwością urządzić cały pokój malucha, ponieważ w asortymencie mamy wiele akcesoriów dekoracyjnych, również z ukochanymi bohaterami bajek. Zapraszamy do dokonania zakupów.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!