Zabawki Melissa&Doug

Odkrycie i rozwijanie talentu artystycznego u dzieci jest możliwe jedynie wtedy, gdy będą one miały do dyspozycji odpowiednie narzędzia i przybory. Jedną z firm, której sporą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne jest amerykańska firma Melissa&Doug.

O firmie

Melissa&Doug to amerykańska firma, która powstała w małym garażu. Obecna jest na rynku od ponad 25 lat i dziś jest jednym z największych producentów zestawów artystycznych i zabawek dla dzieci. W jej ofercie można znaleźć ponad 2000 ogólnorozwojowych produktów i akcesoriów. Zabawki tej firmy otrzymują prestiżowe nagrody od organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Ta nowoczesne i ciągle rozwijająca się firma stara się nawiązywać do zdobyczy przeszłości produkując akcesoria tradycyjne z innowacyjnym zacięciem. Wiele gier i zabawek Melissa&Doug odświeżyła i stworzyła na nowo, dopracowując w jeszcze lepszy sposób poszczególne ich elementy. Dzięki temu dawno zapomniane produktu stały się na nowo atrakcyjne dla dzieci i młodzieży.

Zabawki Melissa&Doug 

W ofercie firmy Melissa&Doug znajdują się przede wszystkim zestawy artystyczne, przybory malarskie, a także zestawy wspomagające rozwój talentów u małych artystów. Wszystkie produkty, jakie firma wprowadza na rynek są zgodne z restrykcyjnymi normami amerykańskimi, jak i unijnymi. Produkty te są sprzedawane w Unii Europejskiej. Azji, jak i w Ameryce. Potwierdzeniem wysokiej jakości asortymentu oferowanego przez Melissa&Doug  jest spełnianie najbardziej rygorystycznych na świecie japońskich norm.

Przegląd artystycznych zabawek i zestawów Melissa&Doug  

  •          Naklejki-ubieranki wielokrotnego użytku

Niekończąca się zabawa jest możliwa przy użyciu 76 naklejek, które można będzie wykorzystać na czterech tłach. Zestaw rozwija twórczość i pomysłowość dziecka. Maluch będzie mógł wypełnić szafę sukienkami, bluzkami, spodniami i spódniczkami. Ponadto można będzie ubranka ponaklejać na lalki. Zabawa z będzie niezwykle kreatywna i udana.

  •          Kolorowanki Water Wow! – Księżniczki i Wróżki

Wodne kolorowanki pozwalają na świetną zabawę bez bałaganu. Wystarczy chwilę poczekać, aby wyschły i można będzie malować kolejne obrazki. Przy każdym pociągnięciu pisaka pojawiają się na kartce żywe i intensywne barwy wypełniające białe kontury.

  •          Wydrapywanki Scratch Art – Bajkowe Wróżki

Spod czarnego tuszu dziecko będzie mogło wydrapać wspaniałe bajkowe wróżki mieniące się różnymi kolorami. Aby było to możliwe należy użyć drewnianego patyczka, który znajduje się w zestawie. Pięknymi obrazkami dziecko będzie mogło pochwalić się całej rodzinie. Zdobądź dla dziecka ten wyjątkowy zestaw na.

Pozostałe zabawki marki Melissa&Doug  

W asortymencie marki Melissa&Doug znajdziesz nie tylko zestawy artystyczne dla dzieci, ale także szereg innych zabawek. Jeżeli Twoje dziecko nie lubi malować czy rysować, możesz nabyć dla niego nieco inne atrakcyjne produkty.

  •          Drewniany sorter kolorów i kształtów

Drewniany sorter jest zabawką, dzięki której dziecko bawi się i uczy. Dopasowuje i układa klocki do drewnianej podstawy. Dzięki temu poznaje w jaki sposób należy dopasować kształt do otworu. Nauczy się także nowych kolorów i liczb. Rozwinie w sobie umiejętność logicznego myślenia, a także spostrzegawczość. Polecamy!

  •          Zestaw lodów i ciasteczek

Dziecko będzie mogło przyrządzać drewniane ciastka i lody dzięki zestawowi składającemu się z 24 elementów. Dziecko będzie mogło tworzyć ciasteczka i lody składające się z trzech smaków. Trzymają się one, ponieważ poszczególne elementy są samoprzylepne. W zestawie jest 6 kolorowych lodów na patyku, które łączą się i rozsuwają.

  •          Drewniana kolorowa – przebijanka

Wykonany z wysokiej jakości drewna zestaw zapewni doskonałą zabawę dla najmłodszych dzieci. Konstrukcja powstała w taki sposób, aby dziecko uderzając młotkiem w jeden z bolców zobaczyło z drugiej strony wypadającą uśmiechniętą główkę po przeciwnej stronie.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz