Wyrzutnia Fortnite SNEAKY SPRINGER Elite Dart Blaster

E6717

5010993606207

Hasbro

Wiek: 8+Płeć: Chłopiec

Cena:

107,00 zł

Wyrzutnia Fortnite SNEAKY SPRINGER Elite Dart Blaster

NERF - Wyrzutnia Fortnite SNEAKY SPRINGER Elite Dart Blaster E6717 to imponująca pozycja serii Nerf, nie tylko dla wielbicieli komuterowej gry Fortnite! Teraz możesz przenieść rozgrywkę z wirtualnego świata Fortnite do rzeczywistej zabawy z kumplami! Ta imponująca, wzorowana na swoim video - odpowiedniku wyrzutnia, wyposażona została w magazynek mieszczący 3 piankowe strzałki oraz zdejmowaną lufę dla urozmaicenia zabawy. Dołącz lufę do celowania na odległość, zdejmij ją, gdy potrzebujesz bardziej kompaktowego wyglądu oraz gdy musisz szybko się poruszać i pozostać mobilnym.

W zestawie znajduje się 6 błękitnych strzałek Elite, z fioletową końcówką, zaprojektowanych do linii Fortnite, ale pasujących do wszystkich wyrzutni serii Nerf Elite. Odciągnij zamek maksymalnie do tyłu, załaduj 3 strzałki, popchnij zamek maksymalnie do przodu, pociągnij za spust aby wystrzelić jedną strzałkę. Aby wystrzelić następną strzałkę, przesuń zamek maksymalnie do tyłu i maksymalnie do przodu, a następnie naciśnij spust.

Zawartość i cechy zestawu:

  • NERF Wyrzutnia Fortnite SNEAKY SPRINGER Elite Dart Blaster
  • Na licencji popularnej gry Fortnite
  • Magazynek na trzy strzałki
  • Zdejmowane przedłużenie lufy
  • 6 strzałek Elite
  • Instrukcja


Kategoria wiekowa: 8+

Napisz opinię
Wyrzutnia Fortnite SNEAKY SPRINGER Elite Dart Blaster

Wyrzutnia Fortnite SNEAKY SPRINGER Elite Dart Blaster

NERF - Wyrzutnia Fortnite SNEAKY SPRINGER Elite Dart Blaster E6717 to imponująca pozycja serii Nerf...

50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!