Whisbear Soft Szumiący Miś z funkcją CRYsensor Cytryna

95376

5905279995376

Whisbear

Wiek: 0+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Cena:

189,99 zł

Whisbear Soft Szumiący Miś z funkcją CRYsensor Cytryna

Whisbear® SOFT - Szumiący Miś z funkcją CRYsensor (cytryna) Szumiący miś, idealny dla dziecka od pierwszego dnia życia. Stworzony z bezpiecznych materiałów. Przyjemny kolor oraz miłe futerko zachęcą dziecko do inerakcji.

Oryginalny Szumiący Miś Whisbear® wspiera noworodki i niemowlęta w spokojnym śnie, a także w ich sensorycznym rozwoju. To także wspaniały pomocnik każdej Mamy. Whisbear to innowacyjna zabawka ze specjalnie opracowaną funkcją CRYsensor, dzięki której miś czuwa całą noc nad snem dziecka, a gdy wykryje płacz dziecka automatycznie włączy uspokajający szum.

To pierwsza szumiąca zabawka w całości stworzona i produkowana w Polsce. Whisbear zdobył nagrody i pozytywne opinie rodziców i specjalistów z całego świata.

Specjalnie dobrany szum

Rodzaj dźwięku i jego brzmienie to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa Szumiącego Misia Whisbear®. Urządzenie szumiące białym szumem, przypomina dziecku dźwięki znane z życia płodowego. Whisbear® emituje specjalnie wyselekcjonowany biały szum, opakowany w najnowszej generacji podzespoły elektroniczne.

Wysoka jakość dźwięku sprawia, że szum jest miły i bezpieczny dla dziecięcego ucha. Szum misia został przetestowany przez tysiące Maluchów i ich rodziców na całym świecie.

Inteligentna funkcja CRYsensor analizuje dźwięki otoczenia i jest szczególnie wrażliwa na płacz dziecka, dzięki czemu Whisbear® automatycznie uruchamia się tylko wtedy, gdy jest potrzebny.

Jak to dokładnie działa?

Po 40 minutach szumienia Whisbear® łagodnie wycisza się i przechodzi w tryb czuwania. To czas w którym śpiący maluch przechodzi do fazy głębokiego snu. Gdy Whisbear® rozpozna płacz czy niespokojne ruchy budzącego się dziecka, zareaguje uspokajającym szumem, a po 20 minutach działania ponownie przejdzie w tryb nasłuchu.

Od 1 dnia życia Whisbear® wykonany jest z bezpiecznej i ekologicznej, wysokiej jakości tkaniny z atestem Oeko-Tex®. Dzięki czemu może towarzyszyć Maluszkom od pierwszego dnia życia. Posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz międzynarodowy atest bezpieczeństwa TÜV Rheinland®.

Rośnie razem z dzieckiem Od pierwszego dnia życia Whisbear® wspomaga Maluchy przede wszystkim w spokojnym śnie. Kontrastowe tkaniny na łapkach i uszkach sprawiają, że Miś staje się zabawką, którą noworodek nie tylko słyszy, ale i widzi.

Made in Poland

Whisbear® powstał w zgodzie z filozofią odpowiedzialności społecznej biznesu. Został w całości zaprojektowany i wykonany w Polsce. Miś szyty jest w szwalni na Mazowszu, a urządzenie produkowane jest na Dolnym Śląsku. Polska produkcja to gwarancja najwyższej jakości.

Napisz opinię
Whisbear Soft Szumiący Miś z funkcją CRYsensor Cytryna

Whisbear Soft Szumiący Miś z funkcją CRYsensor Cytryna

Whisbear® SOFT - Szumiący Miś z funkcją CRYsensor (arbuz) Szumiący miś, idealny dla dziecka od pierwszego dnia życia. Stworzony z bezpiecznych materiałów. Przyjemny kolor oraz miłe futerko zachęcą dziecko do inerakcji...

Opcje dostawy
Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat InPost9,99 zł
Kurier GLS13,00 zł
Kurier GLS Pobranie15,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!