Warhammer – wyjątkowy świat fantasy

Brytyjska firma Games Workshop stworzyła wyjątkowy świat fantasy, jakim jest Warhammer. Jesteśmy jednym z dystrybutorów figurek i akcesoriów tej serii w Polsce.

 

Świat wykreowany w Warhammer do złudzenia przypomina średniowieczne czasy na Ziemi. Na stworzonej mapie świata można rozpoznać Europę, Ameryką Południową, a także inne kontynenty. Choć mają one inne nazwy oraz kształty, analogie są zauważalne. W ten wzorowany świat zostały wkomponowane elementy ze świata fantasy. Rasami występującymi w świecie Warhammer są m.in. orki, jaszczuroludzie czy elfy.

Nie można powiedzieć, że Warhammer to sielankowy świat fantasy, w którym tylko od czasu do czasu coś się dzieje. Ciągle nad bohaterami wisi widmo zagłady. Gracze będą musieli cały czas przeciwstawiać się złu napływającemu z każdej ze stron. Świat Warhammer musi walczyć nie tylko z wrogami, ale także z substancją wywołującą mutacje.

 

Warhammer Age Of Sigmar Thunder & Blood – pakiet startowy dla miłośników serii

Jeżeli Twoje dziecko jest fanem świata Warhammer, w jego kolekcji obowiązkowo powinno znaleźć się Warhammer Age Of Sigmar Thunder & Blood. Pakiet zawiera szereg akcesoriów, dzięki którym można będzie zbudować swoich bohaterów i rozpocząć grę w świecie Warhammer. Zestaw zawiera:

  •          44 plastikowe modele bohaterów z armii Stormcast Eternals i Khorne Bloodbound,
  •          plastikowe podstawki do modeli,
  •          przewodnik Warhammer Age Of Sigmar – 96 stron,
  •          matę do gry,
  •          pudełko będące elementem scenerii,
  •          6 kostek do gry,
  •          arkusz kalkomanii,
  •          miarka do gry.

   

Warhammer 40000 Chaos Space Marine Raptors – stwór elitarnych wojowników

Figurki zostały ustawione w bojowych pozycjach, które dokładnie odzwierciedlają realia wojny. Zostały one stworzone w taki sposób, aby odzwierciedlić wszelkie detale broni, jak i pozostałego uzbrojenia. W pudełko znajduje się 5 plastikowych figurek wojowników Chaos Space Marine Raptors lub Chaos Space Marine Warp Talons.

Warhammer 40000 Space Marine Drop Pod – zbuduj maszynę bojową

Każdy wojownik potrzebuje maszyny bojowej, z której pomocą będzie w stanie pokonać każdego przeciwnika. Statek bojowy pozwoli na przenoszenie się w najbardziej niebezpieczne regiony. Przy tym sieje on spustoszenie uderzając we wrogie jednostki z dużą precyzją. Dziecko będzie miało możliwość stworzenia tej wyjątkowej maszyny z 89 elementów. Powstanie z nich wyjątkowa kapsuła Drop Pod.

Warhammer 40000 Ork Gretchin – gromada wojowniczych orków

11 wojowniczych orków będzie w stanie zatrzymać każdego przeciwnika. Ci nietypowi żołnierze potrafią walczyć w zwartych szykach. Są trudni do pokonania, choć nie są mistrzami sztuk walki. Dzięki 11 wojowniczym orkom można będzie stworzyć wyjątkową armię Ork Gretchin.

Akcesoria uzupełniające zestawy Warhammer

Jeżeli w zestawie brakuje kostek lub chce się ich mieć więcej, można zakupić je osobno, poza zestawami Warhammer 40000 i Warhammer Age Of Sigmar. Wszystkie kości zawierają wytłoczoną ikonę czaszki w miejsce numeru 1. Każdy zestaw zawiera 20 kości. Można nabywać je w różnych kolorach, m.in. czarnym, szarym i niebieskim.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz