Warhammer Age of Sigmar

Warhammer Age of Sigmar 

Występuje jeden produkt

Malowanie samodzielnie zabawki to wyjątkowo popularny prezent wśród rodziców, którzy chcą swoim dzieciom jednocześnie zapewnić doskonałą rozrywkę I zatroszczyć się o ich zrównoważony rozwój. Naturalnie trudno znaleźć w ofercie sklepów z zabawkami bardziej kultowe i popularne figurki niż te z serii Warhammer. Obecnie bardzo popularna stała się nowa seria, którą reprezentują zestawy warhammer Age of Sigmar, z bardzo barwnymi i fantastycznymi postaciami, armiami i bohaterami. Każde dziecko pasjonujące się figurkami Warhammer z całą pewnością chciałoby mieć w swojej kolekcji którekolwiek z tych nowych i atrakcyjnych propozycji.

Fantastyczni bohaterowie i niecodzienne armie

Armie figurek potrafią robić ogromne wrażenie z kilku powodów. Przede wszystkim jest to dbałość o szczegóły – w przypadku figurki warhammer age of sigmar mamy do czynienia najczęściej z demonami, paladynami, smokami i innymi nieumarłymi, szkieletami itp. fantastycznymi bohaterami. Detale i perfekcyjne odwzorowanie najmniejszych detali sprawia, że bohaterowie ci faktycznie robią wrażenie, ale także są sporym wyzwaniem przy malowaniu.

Ta ilość szczegółów i bardzo drobnych linii oraz powierzchni wymagających innej kolorystyki sprawia, że nakładanie farby jest szalenie istotne i czasochłonne, wymaga cierpliwości i dokładności. Można więc śmiało stwierdzić, że figurki warhammer age of sigmar mogą jednocześnie posłużyć do doskonałej zabawy oraz rozwoju najbardziej podstawowych i tych bardziej zaawansowanych funkcji oraz umiejętności.

Bogata oferta zestawów age of sigmar

Zestawy warhammer age of sigmar pozwalają zadowolić nawet najbardziej wybrednych kolekcjonerów, ponieważ ilość elementów w takim zestawie jest imponująca, a czas potrzebny na samodzielne pomalowanie wszystkich części, ogromny. Pamiętać trzeba również o tym, że wraz z figurkami, planszami do gry i instrukcjami malowania, świat Warhammer jest bardzo bogaty w historie, opowiadania, książki i liczne grafiki oraz animacje opisujące ze szczegółami genezę poszczególnych konfliktów, bohaterów, armii, krain itp.

Duża ilość mniejszych figurek także sprawia, że kolekcja robi znacznie większe wrażenie, dlatego figurki warhammer age of sigmar dostępne są w wielu różnych kompletach:

  • Sylvaneth start collecting – idealny zestaw początkowy, z instrukcją malowania oraz podstawkami dla 18 figurek (2 wojowników + 16 żołnierzy Dryads)
  • Stormcast Eternal Paladins – zestaw pięciu Paladynów, czyli błogosławionych wojowników walczących z demonami
  • figurki warhammer deamons of nurgle będący bardzo zróżnicowaną propozycją dla osób kompletujących armie nieumarłych – w skład zestawu wchodzi 17 bardzo zróżnicowanych figurek

Tworzenie imponujących kolekcji warhammer

Zazwyczaj zestawy warhammer age of sigmar skrywają w sobie od jednej do trzech większych figurek, które stanowią bohaterów najistotniejszych dla historii, przygotowane są też w większej skali. Ich uzupełnieniem są grupy kilkunastu do kilkudziesięciu mniejszych figurek, w zależności od zestawu, które może nie są tak kluczowe dla samej rozgrywki czy rywalizacji, ale mają kolosalny wpływ na aspekt wizualny i wielkość całej kolekcji.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!