TOY STORY 4 SZERYF CHUDY I KOŃ MUSTANG

GDB91

887961739411

Mattel

Wiek: 3+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Cena:

85,50 zł

TOY STORY 4 SZERYF CHUDY I KOŃ MUSTANG

Toy Story 4 to kontynuacja amerykańskiego filmu animowanego w reżyserii Josha Cooleva. Bohaterowie bajki już po raz czwarty spróbują pokonać przeciwności losu w dotarciu do upragnionego celu, którym tym razem będzie odszukanie przez Chudego pastereczki Bou.

Kowboj musi odnaleźć swoją ukochaną, jednak... zadanie może okazać się trudniejsze, niż ktokolwiek by się tego spodziewał.

Paczka przyjaciół z Toy Story powraca w ulepszonej i niespotykanej dotąd wersji! Tym razem świat przygód czeka na Szeryfa Chudego i jego wiernego Mustanga.

Kto z Was odgadnie, jak przebiegnie najbliższa wyprawa?

Ten, kto uważnie oglądał ostatnią część Toy Story doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że przyjaciele wyruszą na poszukiwania uroczej Pastereczki Bou.

Szeryf Chudy ma na sobie swój stały, tradycyjny strój kowboja, a w zestawie znajdziemy też kapelusz. Na grzebiecie konia umieszczono wygodne siodło - przecież Chudy będzie musiał pokonać wiele kilometrów, aby odnaleźć wybrankę swojego serca.

Figurki posiadają punkty artykulacyjne, dzięki którym odgrywanie tematycznych scenek z kinowych ekranów będzie jeszcze bardziej realistyczne.

Ponadto obie figurki są tak skonstruowane, że Chudy bez problemu może dosiąść Mustanga. Dokładnie tak, jak w bajce. Załóż Chudemu kapelusz na głowę i ruszajcie w drogę na przeciwko przygodzie!WYSOKOŚĆ FIGURKI: 23cm
Napisz opinię
TOY STORY 4 SZERYF CHUDY I KOŃ MUSTANG

TOY STORY 4 SZERYF CHUDY I KOŃ MUSTANG

Toy Story 4 to kontynuacja amerykańskiego filmu animowanego w reżyserii Josha Cooleva. Bohaterowie bajki już po raz czwarty spróbują pokonać przeciwności losu...

Opcje dostawy
Paczkomat InPost13,00 zł
Kurier GLS13,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!