Słowne

Katalog

Słowne 

51 Produktów

Atrakcyjna oferta naszego sklepu z zabawkami została uzupełniona także o gry słowne. To specyficzny rodzaj gier, które bawią, uczą, zaskakują. Dzieci uwielbiają je, ponieważ zawsze przynoszą dużo śmiechu i radości, a rodzice wiedzą, iż podarowanie dziecku okazji do grania w tego rodzaju zabawy słowne to najlepszy i bardzo przyjemny sposób na poszerzenie ich słownictwa. Z przyjemnością zatem zapewniamy szeroką gamę gierek słownych – dostosowanych do wysokich wymagań dzieci i młodzieży, jak również ich rodziców.

 

Doskonała forma nauki

 

Bardzo ważne jest poszerzanie słownictwa dziecka, aby potrafiło wypowiadać się pełnymi zdaniami i poprawną polszczyzną. Obecnie wielu rodziców bagatelizuje te kwestie, niestety z dużą niekorzyścią dla najmłodszych. Nasze gry słowne to wspaniała okazja do tego, aby uczyć dziecko poprzez zabawę. Taka nauka nie jest ani trudna, ani nudna!

 

Maluch przede wszystkim bawi się z rodzicami i rówieśnikami, a dopiero później uczy nowych słów i wyrażeń. Taka gra słowna to również wspaniała rozrywka dla młodzieży i starszych dzieci. Często liczy się w niej refleks i zdecydowanie. Można więc pozbyć się nieśmiałości i pobudzić dziecko do rozwoju. Na pewno gry słowne idealnie sprawdzą się jako rozrywka domowa dla całej rodziny. Dostarczają wielu śmiesznych sytuacji i powodów do sporej radości. Często wybuchom śmiechu podczas takiej zabawy nie ma dosłownie końca.

 

Najszerszy wybór gier na rynku

 

W kontekście tych gier bardzo fajne jest to, że trzeba co nieco wysilić się, aby zdobyć punkty i zostać zwycięzcą. Tutaj trzeba mieć bystry umysł i koncentrację, aby móc cieszyć się wygraną. Jednak równocześnie zabawy te są też bardzo wesołe i każdy rodzic o tym wie, dlatego z chęcią dołącza do swoich pociech i cieszy się razem z nimi z tego wspólnego czasu. Można znaleźć u nas m.in. kultową grę Tabu oraz gry wspierające naukę języków obcych.

 

W naszej ofercie znajduje się bardzo wiele ciekawych gier słownych, tych popularnych i tych mniej znanych w Polsce. Często są to światowe hity, zaadaptowane do naszych warunków językowych. Wszystkie wykonane są z dobrych materiałów i cechuje je trwałość, a więc z powodzeniem można będzie z nich korzystać całymi latami. Cały czas poszerzamy nasz asortyment w tym dziale, dlatego warto do nas zaglądać i sprawdzać nasze najnowsze propozycje w doskonałych cenach. Wierzymy, że dobra gra słowna dla dzieci to doskonały prezent, który sprawi wiele radości i satysfakcji, ale pobudzi również umysł do koncentracji.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą! Poza grami słownymi oferujemy również szereg innych gier. Można u nas znaleźć najpopularniejsze planszówki, gry edukacyjne, łamigłówki, karty oraz gry na konsole. Na pewno każdy rodzic będzie w stanie znaleźć u nas idealny prezent dla swojego dziecka, a tym samym sprawić prezent również samemu sobie. W naszej ofercie mamy także zabawki, artykuły szkolne i plastyczne dla najmłodszych. Zapraszamy do dokonania zakupów w naszym sklepie!

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!