Schleich

Katalog

Włączone filtry:
  Wiek

  Schleich 

  6 Produktów

  Zabawki, Postaci i figurki Schleich

  Zapraszamy do kolejnej kategorii, w której na odkrycie czeka świat figurek Schleich - świat niesamowitych postaci wykonanych z troską o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Te figurki zachwycają różnorodnością tematyczną, ale przede wszystkim tym jak znakomicie są wykonane, co widać już na pierwszy rzut oka.

  Mogą tutaj znaleźć coś dla siebie wszyscy miłośnicy różnego rodzaju zwierząt i stworzeń i to bez względu na wiek!. Są dinozaury Schleich, dzięki którym można dziecko nie tylko zabawić, ale też pouczyć co nieco o prehistorii. Są także rycerzy i elfy, jeśli dziecko fascynuje się światem fantastyki. Zwierzęta domowe? Oczywiście, nie mogło zabraknąć tych ulubieńców w asortymencie. Jednak obok nich można zacząć także kolekcjonować i dzikie, w końcu natura jest taka nieobliczalna i warto uświadomić to maluchowi już od najmłodszych lat. Co ciekawe, są także i różne inne postacie z bajek i bajeczek, dzięki którym każdy dzień będzie niczym nowa przygoda!

  Postaci i figurki Schleich to nie wszystko!

  Oprócz tego, że można znaleźć różnorodne figurki i postacie zapewniamy także do nich szeroką gamę równie świetnie wykonanych akcesoriów, dzięki którym zabawa jest jeszcze przyjemniejsza.

  Budynki, pojazdy i inne dodatki wszelkiego rodzaju to gwarancja długich godzin wspaniałej zabawy – samodzielnej, z rodzicami, rówieśnikami. Gdziekolwiek i z kimkolwiek można mieć zawsze pewność, iż figurki i akcesoria Schleich to sposób na bezpieczną i radosną zabawę!

  Kolekcje figurek Schleich – skąd ich fenomen?

  Mało kto wie, że już w latach 60 ubiegłego ręka zaczęła się produkcja dziś tak słynnych zabawek – choć jej początki miały miejsce w roku 1935, kiedy to firmę Schleich Produktions - und Handelsges. MbH założył Friedrich Schleich. Na początku, marka specjalizowała się głównie w produkcji plastikowych postaci pochodzących z bajek, jak np. Snoopy czy Smerfy, dopiero w latach 80-tych do produkcji zostały wprowadzone zwierzątka.

  To właśnie postaci zwierząt marki Schleich stały się prawdziwym fenomenem – głównie za sprawą naprawdę wiernego odwzorowywania ich naturalnego wyglądu. Do popularności figurek Schleich przyczyniła się także ogromna różnorodność asortymentu. Firma nie ogranicza się bowiem tylko do zwierząt oswojonych, czy dzikich, ale ze swoją kreatywnością i umiejętnościami sięgnęła nawet po gady kopalne.

  Edukacja poprzez zabawę: tylko z Schleich!

  Nic więc dziwnego, że już od tego czasu troskliwi rodzice namiętnie wykorzystują potencjał figurek Schleich w edukowaniu swoich dzieci w temacie otaczającej człowieka przyrody i jej dziejów. Najlepsze jest jednak to, że maluchy chętnie łapią bakcyla – w końcu nie ma nic lepszego aniżeli nauka poprzez zabawę! Co więcej, tak często rodzi się prawdziwa pasja – kolekcjonowanie zwierzątek i innych postaci Schleich przez całe życie, czy też nawet wybór kariery związanej ze światem fauny i flory, zaszczepiony w dzieciństwie.

  Wisienką na torcie jest fakt, że każda figurka Schleich to pieczołowicie wykonany produkt, spełniający najwyższe normy bezpieczeństwa.

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!