Rowerki biegowe

Rowerki biegowe 

2 Produktów

Rowerki biegowe dla dziecka

Rowerki biegowe to prawdziwy hit ostatnich lat. Eksperci uważają, że każdy maluch, który nauczy się chodzić powinien korzystać z takiego pojazdu, ponieważ wpływa on doskonale na jego kompleksowy rozwój. Dwukołowe biegówki to wspaniała propozycja przed rozpoczęciem nauki na prawdziwym rowerze, co jest znacznie łatwiejsze po takim przygotowaniu.

Z uwagi na powyższe, zdecydowaliśmy się powiększyć asortyment naszego sklepu właśnie o szeroki wybór rowerków biegowych dla maluchów. U nas można znaleźć różnego rodzaju rowerki dla dzieci, klasyczne oraz takie, na których znajdują się motywy z ukochanych bajek dziecięcych oraz filmów. Szeroki wybór sprawia, że każdy rodzic z pewnością znajdzie odpowiedni rower dla swojego maluszka.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup rowerka biegowego?

Wielu rodzicom wydaje się, że najważniejszy jest rozwój intelektualny dziecka i nie zwracają uwagi na jego rozwój ruchowy. Jest to jednak ogromny błąd, ponieważ jazda na rowerze biegowym doskonale rozwija obie półkule mózgowe i uczy je współpracy. Dzięki niej, dzieci są nie tylko bardziej sprawne, ale również szybciej się uczą.

Poza tym, prosta konstrukcja takiego pojazdu sprawia, że maluch skupia się na jednej czynności. Rowerki biegowe dla dzieci wymuszają również prostą postawę ciała i sprawiają, że maluch uczy się, jak prawidłowo jeździć na rowerze. Już roczne maluszki mogą korzystać z rowerków biegowych, dzięki czemu znacznie szybciej uczą się, w jaki sposób zachować równowagę. W przypadku tradycyjnych rowerów, taki etap przychodzi nawet o kilka lat później. Najczęściej kupuje się rowerki biego dla 2 latka i dla 3 latka.

Największą zaletą jest oczywiście to, że dziecka spędza czas aktywnie na świeżym powietrzu i ma zapewnioną odpowiednią porcję ruchu. Rowerek biegowy metalowy zapewnia odpowiedni komfort podczas jazdy po lesie, czy parku lub innych nierównych powierzchniach.

Idealny prezent dla roczniaka - rowerek biegowy dla 1 rocznego dziecka

Badania wskazują, że rowerki biegowe dla dzieci uczą umiejętności, dzięki którym dzieci znacznie szybciej uczą się jazdy na tradycyjnych rowerach. Nie ma potrzeby nauki z dodatkowymi kółkami, ponieważ maluch potrafi już zachować równowagę i odpowiednią pozycję ciała. Taki prezent można sprawić już maluszkowi, który zaczyna samodzielnie chodzić, a na pewno nauka ta przebiegnie znacznie szybciej.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z działem naszego sklepu, w którym znajdą Państwo rowerki dla dzieci doskonałej jakości. Wszystkie są produktami wykonanymi z bezpiecznych i bardzo trwałych materiałów. Poza tym, nasze rowerki są bardzo lekkie, aby najmniejsze dziecko było w stanie poradzić sobie z poruszaniem na takim sprzęcie. Bezpieczeństwo najmłodszych jest dla nas bardzo istotną kwestią, dlatego w naszym sklepie można również znaleźć kaski rowerowe z ulubionymi bohaterami dziecięcych bajek i filmów oraz inne akcesoria zapewniające bezpieczeństwo podczas nauki jazdy. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku i wysoką jakość obsługi. Zapraszamy do dokonania zakupów jeszcze dziś, właśnie u nas!

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!