Przytulanki

Przytulanki 

10 Produktów

Każdy z pewnością jest w stanie przypomnieć sobie – i to bez względu na to, czy był małym chłopcem czy dziewczynką – chociaż jedną ulubioną przytulankę z lat dziecięcych, którą nadal wspomina. Ta magia przytulanek bierze się z naturalnej dla każdego człowieka – zwłaszcza zaś najmniejszego – potrzeby bliskości, przytulenia. Niemniej współcześni producenci dbają o to, aby Przytulanki dla niemowląt były także ciekawymi zabawkami, miały oryginalne kształty czy kolory i poprawiały nastrój nie tylko poprzez przytulenie do siebie.

Idealna przytulanka dla maluszka

Niemowlę jest stworzone do przytulania! Maleńki szkrab oczywiście nade wszystko przepada i potrzebuje bliskości mamy, taty - jednak wiadomo, choć jest to oczko w głowie rodzica nie da się cały czas tulić niemowlaczka. Całe szczęście istnieją przytulanki – niezawodna pomoc w uspokojeniu dzieciątka czy przygotowaniu go do snu. Taka ulubiona maskotka będzie wiernym towarzyszem maleństwa, dzięki czemu nie będzie płakać tęskniąc do mamy – a rodzice będą mieli chwilkę swobody dla siebie.

Popularne modele przytulanek

Naturalnie najpopularniejsze Przytulanki dziecięce podzielić można na te będące wyłącznie tworem ich producenta oraz te, które są odzwierciedleniem jakiś znanych postaci – najczęściej bohaterów z bajek i filmów dla dzieci. W tym drugim przypadku Przytulanki dla dzieci muszą posiadać stosowne licencje, aby wykorzystywać wizerunek bohaterów z innych produkcji, ale jest to również gwarancja pełnego i kompletnego odzwierciedlenia wszystkich detali postaci w danej przytulance. W przypadku najbardziej powszechnych i popularnych, sprawdzonych od dziesiątek lat zabawek do przytulania, dzieci i ich rodzice niezmiennie najczęściej sięgają po pluszowe misie. Coraz częściej zabawki te są w stanie grać różnego rodzaju zaprogramowane melodie i piosenki, opowiadać historie czy ruszać się w określony sposób.

Spotkać można jednak dzisiaj również z powodzeniem niemowlęce Przytulanki w kształcie królika, słonika, małpki czy ośmiornicy. Niektóre z nich są interaktywne, ale większość z nich wymaga jednak tylko bliskości i czułości dziecka. Przytulanki klasyczne doskonale sprawdzają się w ręku rodzica – jeśli dziecko jest jeszcze bardzo małe, tylko animowanie nieruchomego pluszaka przez rodzica czy podkładanie głosu pod niego pozwala pobudzić ciekawość dziecka. Te większe doskonale same radzą sobie z wyszukiwaniem ulubionej Przytulanki i korzystaniem z niej wedle własnego humoru i potrzeb.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie z zabawkami przytulanki dla niemowląt to propozycje renomowanych marek, dzięki czemu mamy pewność, że zapewniamy naszym klientom wszystko, co najlepsze. Są wykonane z bezpiecznych materiałów dla dziecka, ale także bardzo delikatnych i przyjaznych w dotyku dla maksymalnego komfortu maleństwa. Wykonane w pięknych wzorach i ślicznych kolorach. W tej kategorii znajdzie się przytulaczek odpowiedni dla każdego maluszka bez względu na płeć. Są to też idealne pomysły na wyjątkowy prezent na baby shower czy inną okazję.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!