pojazdy akumulatorowe

Bestsellery

pojazdy akumulatorowe 

2 Produktów

Samochody dla dzieci na akumulator

Sprawianie radości dzieciom to dla dorosłych ogromna frajda. Dzieciaki uwielbiają wszelkiego rodzaju pojazdy i jeździki, dzięki którym mogą poruszać się znacznie szybciej i sprawniej. Pierwsze samochodziki można proponować już roczniakom, ale najlepszym wiekiem na rozpoczęcie zabawy z takimi pojazdami jest okres 2-3 lat. W ofercie naszego sklepu prezentujemy pojazdy akumulatorowe dla najmłodszych, które z pewnością przypadną im do gustu.

Takie samochody na akumulator przeznaczone są najczęściej dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, jednak mniejsze dzieci również mogą z nich korzystać za sprawą pilota, którym rodzic steruje samodzielnie i dziecko może tylko wygodnie siedzieć i podziwiać świat.

Doskonały prezent na każdą okazję - samochodziki akumulatorowe dla dzieci

Wszystkie nasze auta na akumulator to pojazdy certyfikowane i w pełni bezpieczne. Wykonano je z najwyższej jakości materiałów, a niektóre z nich posiadają nawet licencje prawdziwych marek samochodowych. Każdy taki samochód posiada odpowiednie pasy bezpieczeństwa oraz inne zabezpieczenia, aby można było z niego korzystać.

Pojazdy akumulatorowe to doskonały prezent z okazji urodzin lub dnia dziecka. Zapewniają mnóstwo radości oraz atrakcji. Starsze dzieci mogą już całkiem samodzielnie się nimi poruszać, oczywiście zawsze pod opieką osoby dorosłej, która kontroluje zabawę. Samochody wspaniale sprawdzają się na chodnikach i ścieżkach rowerowych, ale można nimi również jeździć w warunkach domowych, jeżeli te na to pozwalają. Taki prezent z pewnością zostanie zapamiętany na dłużej. Dziecko może z niego z powodzeniem korzystać przez kilka sezonów, ponieważ jego rozmiary na to pozwalają. Większość pojazdów dopuszcza masę ciała nawet do trzydziestu kilogramów.

Piękna imitacja prawdziwego samochodu dla dzieci - samochód na akumulator

Warto zwrócić uwagę na to, jak bardzo doprecyzowane są szczegóły we wszystkich naszych pojazdach akumulatorowych dla dzieci. Do złudzenia przypominają one prawdziwe samochody dla dorosłych. Ogromnym powodzeniem cieszy się na przykład Fiat 500, który wybierany jest zarówno dla małych dziewczynek, jak i dla chłopców. Można zdecydować się również na pięknego Jeepa, który wygląda tak, jakby miał wyruszyć właśnie na off-road.

Ładowanie akumulatora nie zajmuje wiele czasu, a większości samochodów starcza nawet na godzinę zabawy i jazdy. Auta na akumulator to wspaniała propozycja, aby spędzić nieco więcej czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu i zaproponować mu znakomitą, pełną wrażeń atrakcję. Maluch czuje się niezależny, a jednocześnie jest pod stałą kontrolą i opieką rodziców, którzy mają możliwość zatrzymania pojazdu w każdej chwili.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą pojazdów akumulatorowych dla najmłodszych, jak i innych pojazdów dla dzieci. Warto do nas zaglądać, ponieważ stale poszerzamy asortyment o nowości i ciekawe propozycje. W naszym sklepie zawsze można liczyć na doskonałe warunki cenowe oraz obsługę. Każdy rodzic z pewnością znajdzie u nas odpowiedni prezent dla swojego dziecka.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!