Playmobil

Playmobil 

15 Produktów

Świat Playmobil składa się z wielu barwnych bohaterów i unikatowych postaci, do których szybko przyzwyczają się najmłodsi. Całkowicie normalne jest utożsamianie się z niektórymi fikcyjnymi postaciami czy faworyzowanie jednych nad drugimi, dlatego oferowane przez nas maskotki Playmobil to przegląd wszystkich popularnych bohaterów ze świta Playmobil. Można u nas znaleźć zarówno maskotkę budowniczego, Indianki, pirata, kowboja lub policjanta. Wszystkie dzieci zaznajomione z uniwersum z pewnością docenią taki prezent i chętnie będą się nim bawiły.

Zalety maskotek od Playmobil

Maskotki Playmobil to świetne uzupełnienie dla już posiadanej kolekcji tej marki. Firma nie tylko produkuje bardzo ciekawe klocki czy modele pojazdów albo samolotów, ale dostarcza także jakościowych maskotek. Ich wymiar standardowy to 30 centymetrów, dzięki czemu są łatwe do trzymania i manipulowania nawet przez najmłodszych. Wykonane są z całkowicie bezpiecznych, bo atestowanych materiałów, które są dla dzieci bezpieczne, a przy okazji nie wykazują żadnych cech alergizujących.

Bardzo ważne dla współczesnych rodziców może być to, że mastkotka Playmobil Indianka posiada swój męski odpowiednik – maskotkę Indianina, tak samo jak Pirat posiada swój żeński odpowiednik, Piratkę. Jeśli więc macie syneczka i córeczkę w podobnym wieku lub z podobnymi zainteresowaniami zabawkowym – możecie pożegnać problem wręczania równowartościowych podarunków. Maskotki Playmobil ucieleśniają nie tylko ważne zawody jak budowniczy czy policjant, ale także przybliżają niektóre historyczne postaci czy społeczności – w ofercie znaleźć można m.in. maskotki Kleopatry, Szeryfa i Wikinga. Zabawa takimi maskotkami może więc przy okazji posłużyć do przekazania dziecku kilku ważnych informacji na temat historii czy tradycji.

Zawsze udana zabawa

Maskotki mają bardzo przyjacielski wyraz twarzy i są całkowicie elastyczne. Dzięki wykonaniu z różnych trwałych materiałów, mają różne struktury i faktury, które inspirują dziecięcą ciekawość i pobudzają manualnie. Detale kostiumów i ubrań oraz wszelkie akcesoria do maskotek, są doskonale dopasowane i odtworzone z najdrobniejszymi szczegółami. Przykładowo, maskotka Playmobil budowniczy ma na sobie czerwony kask ochronny oraz odblaskową żółtą kamizelką. Z kolei maskotka Playmobil Indianka ma dwa piękne warkocze oraz niesamowicie zdobioną, ludową szatę indiańską. Takie wykonanie, dbałość o szczegóły i wybór najlepszych materiałów sprawiają, że zarówno chłopcy jak i dziewczęta bawią się tymi maskotkami wyśmienicie.


Wszystkie maskotki w ofercie dostępne są w tej samej, atrakcyjnej cenie. Bardzo wysoka dbałość i dokładność przy szyciu sprawia, że maskotki Playmobil są bardzo trwałe, szwy nie rozchodzą się, a przez to cała zabawka nie traci swojego kształtu przeze długie lata. Ciężko oderwać jest pojedyncze elementy ubioru maskotek, więc są one bardzo bezpieczne nawet dla najmłodszych i jeszcze nieskoordynowanych ruchowo dzieci. Barwne materiały i wzorzyste tkaniny używane w projektach maskotek sprawiają, że każde dziecko uzna taką zabawkę za interesującą.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!