Planszowa gra pamięciowa BrainBox

31860

8590228031860

Albi

Wiek: 8+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Cena:

97,50 zł

Planszowa gra pamięciowa BrainBox

BrainBox - wykaż się dobrą pamięcią i spostrzegawczością! To seria obrazkowych gier pamięciowych. To pierwsza gra planszowa z tej serii, a zadanie wydaje się dość proste. Rzucaj kością i przesuwaj się po planszy aby zdobyć karty. Wygranym zostaje ten, który pierwszy uzbiera z każdej kategorii jedną kartę i powróci na środek planszy.

Plansza sama się rozkłada, wystarczy podnieść wieczko opakowania i już! Gotowe. Pudełko zawiera aż 160 kart z pytaniami, które zostały podzielone na 8 kategorii: historia, przyroda, jedzenie i picie, literatura i sztuka, różności, sport, ludzie i miejsca, rozrywka.

Dodatkowo na planszy znajdują się pola z wyzwaniami, dzięki którym można zdobyć w tym samym czasie kilka kart, zdecydować z której kategorii chcemy odpowiadać czy wziąć udział w pojedynku z innym graczem. Sprawdźcie kto z Was ma najlepszą pamięć!

Jak grać?

Na początku trzeba rzucić kością, wybrać ścieżkę którą będziemy się poruszać i na koniec wylosować kartę. W drugim etapie naszej rundy musimy uważnie patrzeć na wylosowaną kartę przez 10 sekund. Staramy się zapamiętać wszystkie szczegóły! Następnie rzucamy kością i odpowiadamy na wskazane pytanie. Znasz odpowiedź?


Zestaw zawiera:

160 kart
klepsydra
kość ośmiościenna
4 pionki graczy
instrukcja

Kategoria wiekowa: 8+

Napisz opinię
Planszowa gra pamięciowa BrainBox

Planszowa gra pamięciowa BrainBox

BrainBox - wykaż się dobrą pamięcią i spostrzegawczością! To seria obrazkowych gier pamięciowych...

Opcje dostawy
Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat InPost9,99 zł
Kurier GLS13,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!