Pikmi Pops – pachnące lizaki niespodzianki

Twoje dziecko uwielbia maskotki? Chce mieć jak najwięcej figurek? Cieszy się, gdy robisz mu niespodzianki? Pachnące lizaki-niespodzianki Pikmi Pops sprawią radość każdemu maluchowi. Małe lizaki skrywają niesamowite niespodzianki, które wywołają uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki uwielbiają takie zestawy. Cudownie pachnące maskotki w pięknych kolorach wzbogacą kolekcję figurek i misiów każdego dziecka. Dodatkowo, w każdym lizaku znajdują się również bileciki kolekcjonerskie. Pluszaki, które dziecko pozyska z lizaka można przyczepić do plecaka lub wykorzystać jako zawieszkę do kluczy.

Maskotki i figurki z Pikmi Pops można kolekcjonować i zbierać. Do wyboru są różne zestawy. Ich producentem jest Moose. Zestawy przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Dziecko ma do zgarnięcia ponad 45 różnych figurek. Młodzi kolekcjonerzy będą wręcz zachwyceni tym, jak ich kolekcja będzie się powiększała.

Pikmi Pops Surprise Pachnący Pluszak Jumbo Królik 


W środku tego niezwykłego lizaka znajdziesz cudownie pachnące zwierzątko. Słodki króliczek swoim wyglądem zachęca do tego, aby go przytulić. Huddy the Fluffy Bunny ma tajemniczą kieszeń, w której znajduje się szereg niespodzianek. Dziecko może otrzymać nawet 3 dodatkowe zawieszki. Samo opakowanie lizaka można wykorzystać do przechowywania pluszaków.

Pikmi Pops Surprise Pachnący Pluszak Jumbo Kotek

Twoje dziecko jest wielkim fanem kotków? W jego kolekcji obowiązkowo powinien znaleźć się pluszak z serii Pikmi Pops. Tweezle the Stretchy Cat zachwyci każde dziecko. Niekończące się możliwości zabawy będą z nim możliwe.

Pikmi Pops Surprise Pachnący Pluszak Jumbo Piesek

Uroczy pluszkowy i pachnący piesek powinien znaleźć się w kolekcji Twojego dziecka, jeżeli uwielbia kolekcjonować różne figurki. Espi the Shiny Dog to zwierzak z tajemniczą kieszonką, w której można znaleźć kilka zawieszek.

Pikmi Pops Lizak Niespodzianka Maskotka Pachnąca Średnia 2PAK

Chcesz zrobić dziecku prawdziwą niespodziankę? Wybierz lizak Pikmi Pops w wersji podwójnej. Nigdy nie wiadomo, jakie maskotki zostały do niego włożone. A będzie ich aż dwie. Dziecko otrzyma oprócz tego 3 sznureczki, 3 niespodzianki czyli smycz, arkusz naklejek i przywieszki, a także 2 bileciki. W zestawie znajduje się także książeczka kolekcjonerska.

Z figurkami-pluszakami od Pikmi Pops sprawisz dziecku wielką radość. Maluch będzie miał pięknie wyglądające i pięknie pachnące zabawki, z których pomocą będzie mógł tworzyć niesamowite historie i przeżywać różne przygody.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz