Pidżamersi

Pidżamersi 

2 Produktów

Zabawki Pidżamersi

Choć Pidżamersi nie należą do klasyki bajek, a wręcz przeciwnie – ta francuska kreskówka dopiero od niedawna podbija serca maluchów w naszym kraju, nie da się ukryć, iż figurki Pidżamersi są niezwykle poszukiwanym towarem na rynku. Chcąc odpowiedzieć na tę potrzebę naszych Klientów, zdecydowaliśmy się sprowadzić je również do naszej oferty – zachęcamy do zapoznania się z propozycją!

Fenomenalni bohaterowie – dzieci uwielbiają Pidżamersów!

Tak samo, jak każdy odcinek Pidżamersów jest pełen przygód i akcji, tak samo zabawa tymi figurkami to niezwykle atrakcyjny pomysł na spędzenie popołudnia – samemu bądź z rówieśnikami. Pidżamersi Świecąca figurka Catboy Katboy z opaską na rękę inspiruje maluchów do zabawy już samym swoim wyglądem, a co dopiero gdy wziąć pod uwagę jej faktyczne i namacalne zalety!
Trzeba przyznać, iż autor książki na podstawie której powstała ta kreskówka Romualda Racioppo miał nosa co do tego, jak stworzyć postaci, które nie tylko od razu wzbudzą sympatię najmłodszych, ale też nigdy się nie znudzą! Sekret tkwi między innymi w tym, iż tytułowymi Pidżamersami jest trójka przyjaciół, którzy choć za dnia są całkiem normalnymi, nie wyróżniającymi się z tłumu smykami – to wieczorem, po założeniu swoich piżam zamieniają się w super bohaterów! Amaya, Greg i Connor czynią to z pomocą swoich zwierzęcych amuletów, a każdy maluch który wejdzie w posiadanie jednej z tych figurek z ich pomocą będzie mógł być aktywnym uczestnikiem tych niesamowitych przygód! To już nie Amaya, Greg i Connor ale Kotboy, Gekson i Sowella!

W krainie przygód Pidżamersów – z ulubionym bohaterem w dłoni

Jakie przygody stają na drodze Pidżamersów? Najróżniejsze! Od rozwiązywania naprawdę skomplikowanych zagadek, po walkę z przestępcami – na małych bohaterów czekają wyzwania, z którymi chcą się zmierzyć i nasze szkraby marzące o byciu bohaterem dysponującym super mocami. Dzięki oferowanym w tej kategorii figurkom jest to bardziej możliwe, wręcz absolutnie realne!
Wystarczy z naszej propozycji wybrać jedną ulubioną postać bądź całą ekipę Pidżamersów, aby sprawić swojemu dziecku niewyobrażalną radość. Zabawki są w atrakcyjnej cenie, dlatego zdecydowanie się na cały zestaw za jednym zamachem na pewno nie będzie problemem dla domowego budżetu. Co więcej, Pidżamersi to zabawki naprawdę uniwersalne – spodobają się zarówno walecznym dziewczynkom, jak i skorym do zabawy chłopcom.

Pidżamersi – rzecz o jakości i bezpieczeństwie

W naszym sklepie z zabawkami niezmiennie przykładamy najwyższą wagę do jakości oferowanych produktów. Nie mogło być inaczej i w tej kategorii. Bez względu na to, czy jest to Pidżamersi Świecąca figurka Owlette Sowella z opaską na rękę czy inna postać z trójki przyjaciół – rodzice mogą być spokojni o ten wybór, bowiem są one pieczołowicie wykonane z bezpiecznych materiałów. Wszystko z myślą o ich malutkich fanach! Co więcej, figurki są też naprawdę solidne i wytrzymałe, dlatego na pewno wyjdą bez szwanku nawet podczas najbardziej wymyślnych zabaw. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!