Od niemowlaka do starszaka: polskie zabawki Smily Play

Zwykłe zabawki bardzo szybko nudzą się dzieciom. Rodzice oczekują od klocków, misiów czy puzzli nie tylko rozrywki dla swojej pociechy, ale także wpływania na rozwój konkretnych umiejętności. Kreatywne zabawki edukacyjne, które znajdziesz w ofercie polskiej marki Smily Play, odpowiedzą na Twoje oczekiwania.

Beztroskie dzieciństwo, pełne uśmiechu, zabawy i wspaniałych chwil to cel, który stawiają sobie rodzice. Dziecko powinno cieszyć się każdym dniem i mieć przeświadczenie, że są to najlepsze lata jego życia. Zabawki, jakie proponuje marka Smily Play mogą towarzyszyć dziecko już od pierwszych chwil jego życia. Proces projektowania rozpoczyna się od wnikliwej analizy potrzeb i możliwości dziecka w konkretnym przedziale wiekowym. Wszystkie zabawki znajdujące się w ofercie Smily Play projektowane są przy dużych nakładach kreatywności. Nowatorskie koncepcje doskonalą zmysły, rozwijają motorykę ciała, ćwiczą spostrzegawczość.

Dziecko bawiąc się zabawkami od Smily Play rozwija kreatywne myślenie. Produkty mają także wpływ na rozwój inteligencji, a także emocjonalnej sfery u dziecka. A wszystko to odbywa się podczas niesamowitej zabawy.

Kilka słów o firmie

Smily Play to firma, która powstała w 2004 roku, ale właściciele prowadzą działalność już od 1989 roku. Od początku marka ustaliła podstawowe cele swojej działalności, jakimi są:

  •        bezpieczeństwo,
  •        funkcjonalność,
  •        ciekawy design,
  •        funkcja edukacyjna,
  •        kreatywność.

Wszystkie zabawki grające, jakie znajdują się w ofercie tego producenta mówią po polsku. Każda z propozycji tekstowych jest sprawdzana i akceptowana przez polonistę. Dzięki temu dziecku nie nauczy się złego używania słów zarówno pod względem fonetycznym, jak i gramatycznym.

Zabawki bezpieczne dla dzieci

Marka Smily Play dba o to, aby wszystkie zabawki trafiające do dzieci były całkowicie bezpieczne, dlatego do ich produkcji stosuje najwyższej jakości materiały. W ten sposób zabawki są w stanie spełnić najwyższe wymagania co do bezpieczeństwa.

Zabawki edukacyjne dla dzieci – dlaczego warto decydować się na ich zakup?

Kolorowe, ciekawe i dające niesamowitą rozrywkę zabawki cieszą się największą popularnością wśród dzieci. Cechy te posiadają zabawki edukacyjne, jakie oferuje marka Smily Play. Okazuje się więc, że zabawki edukacyjne wcale nie muszą być nudne i przewidywalne oraz nastawione jedynie na rozwój dziecka. Mogą łączyć funkcje uczenia ze świetną zabawa, co jest najlepszym połączeniem z możliwych.

Zabawki edukacyjne dla najmłodszych dzieci mają szereg dodatkowych funkcji, takich jak podświetlenia, dźwięki, uchwyty, dziurki. Dziecko zdobywa nowe umiejętności bawiąc się nimi. Zabawki te uczą liczyć, czytać, pisać, kolorować, a także mówić.

Przegląd zabawek edukacyjnych od marki Smily Play

Prezentujemy wybrane, najciekawsze zabawki, jakie w swojej ofercie ma Smily Play.

  • Inteligentny zegarek 3+

Zegarek posiada kolorowy wyświetlacz LCD. Produkt umożliwia wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmików. Wielogodzinna zabawa jest gwarantowana. Inteligentny zegarek pozwala przechowywać nawet 800 fotografii. Zegarek umożliwia wykonanie selfie, nagrywania głosu, a także posiada funkcje alarmu i stopera. Wytrzymała konstrukcja i aż trzy opcje mocowania zegarka, pozwolą na zabranie go dosłownie wszędzie.

  • Najlepszy kumpel – Małpka 0+

Wykonana z miękkiego materiał i bardzo kolorowa zabawka stanie się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Doskonale sprawdza się jako prezent dla niemowlaka, jak i starszaka. Można przywiesić ją do wózka, łóżeczka czy leżaczka. Rozwija ciekawość świata, a także zmysł dotyku, słuchu oraz wzroku. Na brzuszku małpki umieszczono kolorowe serduszko. Po jego wciśnięciu przycisk zacznie wesoło mrugać, a małpka wydawać wesołe dźwięki.

  • Pianino – poczuj rytm 3+

Zabawki muzyczne są często ulubionymi wśród dzieci. Maluchy nauczą się rytmu, taktów, a także dźwięków. Dziecko może zarówno naśladować dźwięki, jak i grać samodzielnie.

  • Klocki – szkoła 18 msc+

Dziecko bawiąc się klockami w znakomity sposób rozwija swoją kreatywność, a także wyobraźnię przestrzenną. Uczy się także planowania kolejnych ruchów. Klocki mają różne kolory oraz kształty, a przy tym są dostosowane pod względem wielkości do małych rączek.

  • Stolik edukacyjny 12 msc+

Kolorowy blat stolika został wyposażony w światełka, ruchome elementy, przyciski o różnych kształtach i kolorach. Zabawka stymuluje rozwój wzrokowo-ruchowy u dziecka, a także uczy poznawania nowych kształtów, kolorów i dźwięków. Stolik zawiera m.in. tory z literkami, po których porusza się kolorowa lokomotywa, obrotowe, kolorowe grzechotki, obracający się walec z kolorowymi, grzechoczącymi kuleczkami, kwiatuszki z melodiami.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz