Niekończąca się zabawa z wodnymi kolorowankami Water WOW

Niekończąca się zabawa z wodnymi kolorowankami Water WOW

Żeby zacząć mówić o wodnych kolorowankach Water WOW musimy zacząć od przedstawienia firmy, która je stworzyła.

Amerykański producent zabawek

Melissa&Doug to amerykański producent zabawek dla dzieci z ponad 25 letnim doświadczeniem w tworzeniu produktów dla dzieci w każdym wieku. Duży nacisk kładzie na zabawki drewniane, w tym puzzli i zabawek rzemieślniczych.

Firma swoje początki ma w 1988 roku, została założona przez Melisse i Douga Bernsteina w piwnicy oraz garażu u rodziców Douga. Dziś to jedna z wiodących marek na rynku z ponad 2000 ogólnorozwojowymi zabawkami i akcesoriami. Melissa i Doug to przykład nowoczesnej i innowacyjnej firmy, która czerpie z przeszłości, wykorzystując to. Wiele zabawek i gier powstało na nowo z dopracowanymi szczegółami i podane w formie atrakcyjnej dla dzieci.

Sporą część asortymentu stanowią zabawki plastyczne, jak np. zestawy artystyczne, przybory malarskie i inne zestawy które gotowe są wspierać młodych artystów. Firma może poszczycić się zgodnością z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na rynkach USA, UE, a także wielu krajów Azji. Co ciekawe zabawki marki Melissa and Doug przechodzą również japońskie testy, które uchodzą za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Marka Melissa i Doug zdaje sobie sprawę jak ważny jest rozwój dziecka już od pierwszych chwil. Doskonale sprawdzają się do tego zabawki z naturalnych surowców jak materiał czy drewno, przypominają nam te z dawnych lat. Jednym z różnicy pomiędzy takimi zabawkami jest ich bezpieczeństwo dla dziecka – obecne zabawki są najwyższej jakości, a malowane są farbami antyalergicznymi, które nie są toksyczne dla najmłodszych.

Zabawki te sprawiają, że dziecko zdobywa nowe zdolności manualne, a dodatkowo rozwija myślenie kreatywne.

Prawidłowy rozwój dziecka u nauka umiejętności

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór zabawek wspomagający prawidłowy rozwój u dzieci. Zabawki od Melissa and Doug wykonane są z trwałych surowców, w głównej mierze z drewna, które jest odporne na uszkodzenia, w zgodzie z naturą (bardzo mało zużywanego plastiku), a co najważniejsze bezpieczny dla dziecka. Produkty są uwielbiane przez dzieci, ale co jest równie ważne także przez rodziców J

W ofercie można znaleźć przebijanki, sortery, tablice manipulacyjne, korale do przewlekania, a także zestawy kreatywne. Nie zabraknie tam również drewnianych puzzli, odkurzaczy (do których nie są potrzebne baterie!), a nawet buciki, które ułatwią naukę wiązania sznurówek.

Jakość na pierwszym miejscu

Zabawki zdecydowanie wyróżniają się jakością. Zaprojektowane są w taki sposób aby dostarczy wiele radości maluszkom, a w formie nuka przez zabawę – nauczyć nowych umiejętności. Elementy są bezpiecznej wielkości, jednak wymagają nieco umiejętności manualnych, które dziecko nabywa właśnie poprzez zabawę. Zabawki drewniane Melissa and Doug przygotowano dla dzieci w różnym wieku, tak aby wspierać każdy etap ich rozwoju.

Wysoka jakość i najlepsze warunki cenowe

Zachowując najwyższą jakość produktów firma dba również o rodziców i cenę tych zabawek. Doskonale rozumiemy rodziców którzy decydują się na tą markę z pewnością Melissa and Doug to renomowany producent, który od wielu lat zajmuje się produkcją artykułów dziecięcych i przykłada wiele wysiłku do tego, aby wszystkie produkty były doskonałej jakości. Wszystkie zabawki posiadają odpowiednie certyfikaty i są w pełni bezpieczne, nawet dla najmłodszych.

Wodne kolorowanki wielokrotnego użytku

Na rynku możemy spotkać wiele marek proponujących wodne kolorowanki, gdzie do pokolorowania obrazka wystarczy pędzel i woda, ale niestety ta większość jest jednorazowego użytku. Całe szczęście marka Melissa&Doug wpadła na pomysł jak temu zaradzić i wprowadzili do swojej oferty wodne kolorowanki wielokrotnego użytku! Znając standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa firmy, spokojnie sięgnęliśmy również po ten produkt.

W ofercie znajdziemy wiele „tytułów” tych kolorowanek dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Możemy znaleźć dinozaury, przygody, księżniczki, wróżki, farmę, zwierzęta, a nawet dwa wzory z serii DELUXE. Co to jest seria deluxe? To dwa razy więcej wodnych kolorowanek w większym formacie z dodatkową funkcją, ponieważ poza pokolorowaniem ich wodą mamy specjalną lupę, która służy do dodatkowej formy zabawy – możemy bawić się w poszukiwacza ukrytych obrazków, które będą widoczne dopiero po użyciu lupy z zestawu.

Co jest najfajniejsze w tych kolorowankach? Nieskończona zabawa, ponieważ gdy obrazek wysycha traci kolory i pozwala rozpocząć zabawę na nowo! Dodatkowym atutem jest zestaw, co to znaczy? Water WOW to nie tylko kolorowanka, ale także pędzelek ze zbiorniczkiem na wodę, co daje nam duże ułatwienie chociażby w podróży – mamy pewność, że dziecko nie wyleje wody z pojemniczka, ponieważ jest on zakręcany. Świetna zabawa gwarantowana również dla najmłodszych, ponieważ nawet jak wyjadą za linie to rysunek będzie pięknie pokolorowany.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz