Nerf

Katalog

Włączone filtry:
  Wiek
  Płeć

  Nerf 

  7 Produktów

  Zabawki, strzałki i pistolety Nerf

  Produkty marki Nerf były jednymi z pierwszych, które przedstawiły rodzicom na świecie możliwość wniesienia zabawy w strzelanie na nowy poziom. Różnego rodzaju imitacje pistoletów czy karabinów od zawsze były sprzedawane razem z innymi zabawkami, jednak problemem była kwestia braku jakiejkolwiek amunicji – dzieci musiały więc strzelać do siebie na niby.

  Wyrzutnie nerf zaprezentowały zupełnie nowe podejście do tematu – wyposażone zostały w amunicję w postaci całkowicie bezpiecznych i lekkich, plastikowych lotek czy strzałek. Takie strzałki nerf zostały zaprojektowane, aby w miarę skutecznie lecieć do celu – o ile to możliwe w określonych warunkach i na niezbyt dużą odległość. Gdy trafiają w cel, nie są bolesne, nie mogą uszkodzić w najmniejszym stopniu ani zadać bólu – po prostu odbijają się i padają na ziemię. To jednak sprawia, że strzałki nerf lubią się gubić – zwłaszcza w rywalizacji grupowej z innymi strzelcami, gdzie dynamicznie dochodzi do zmian pozycji i nie zawsze jest czas na szukanie swoich strzałek. Na szczęście strzałki nerf są na tyle tanie, że dokupienie dodatkowego kompletu nawet 50 sztuk plastikowej amunicji nie jest żadnym poważnym kosztem i zabawa może trwać bez końca.

  Popularne modele (wyrzutnie i strzałki) z serii Nerf

  Wystrzałowe, odlotowe, bojowe – oto różnorakie militarne zabawki od Nerf które podbijają serca dzieci i młodzieży na całym świecie! Marka ta zasłynęła z bardzo ciekawego i innowacyjnego podejścia do wykorzystania motywów broni w świecie zabawek, oferując dzieciom kolorowe i bezpieczne karabiny, łuki i wiele innych ciekawych produktów. Każdy jeden zanim trafi na sklepowe półki jest dokładnie testowany i sprawdzany, aby mieć niezmiennie pewność, iż w ręce dziecka trafia pewny i przyjazny mu produkt.

  Firma Nerf doskonale rozumie, że zabawa, jaką jest strzelanie do siebie z plastikowych strzałek, może być po prostu radosną i rozrywkową formą spędzania czasu i nie ma znaczenia wiek ani płeć. Dlatego dostępne są również bardzo rozmaite zabawki nerf dla dziewczynek, które naturalnie oczekują, że ich pistolety czy wyrzutnie nerf będą zdecydowanie inaczej zaprojektowane pod względem estetycznym i wizualnym. Dziewczynki nie chcą ogromnych wyrzutni imitujących wielkie wojskowe karabiny, ale raczej smukłe pistolety czy kusze z ciekawymi wzorami i bardziej dziewczęcej kolorystyce.

  Wybór marki Nerf

  Marka Nerf ma to wszystko, dzięki czemu absolutnie każdy kaprys przy wyborze wyrzutni może być zaspokojony dogłębnie. Naturalnie nie brakuje tutaj także przydatnych akcesoriów jak chociażby kabura na broń czy dodatkowy magazynek na lotki. Strzałki także sprzedawane są w różnych kolekcjach i seriach czy edycjach limitowanych, miewają różne rozmiary i kształty ułatwiające im lepszy lot.

  Wiedząc o tym, jak wiele dobrej zabawy i podstawy do rozwijania umiejętności i zręczności przynoszą zabawki Nerf – postanowiliśmy naprawdę porządnie wyposażyć kategorię tej marki w naszym sklepie. Jest w czym wybierać! Co więcej, pomimo typowo militarnego charakteru tych zabawek nadają się one dla dzieci obojga płci – w ich propozycjach można nawet specjalnie wykonane łuki w stylistyce dedykowanej dziewczynkom. Zachęcamy zatem serdecznie do zapoznania się z kategorią i wybrania czegoś dla swojego dziecka.

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!