Melissa & Doug Wieża Drewniany Parking + Auta

15182

000772151825

Melissa & Doug

Wiek: 3+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Produkt niedostępny

Cena:

63,00 zł

Melissa & Doug Wieża Drewniany Parking + Auta

Ten zestaw autek z windą dzięki pomysłowym detalom i prostej mechanice jest bardzo sprytna zabawka oraz wciągającym, edukacyjnym sposobem na zabawę z sortowaniem, dopasowywaniem i liczeniem.

Przykładowe zabawy

  • Załaduj garaż całkowicie, ze znacznikiem poziomu na górze. Następnie wyjmij samochód z dołu i umieść go na znaczniku. Pomóż dziecku policzyć samochody powyżej znacznika, samochody poniżej, a następnie obie grupy razem. Powtórz z innymi grupami i ilościami, aby odkryć różne sposoby na zbudowanie tej samej sumy.
  • Używaj samochodów jako narzędzi pomiarowych, z jednym samochodem jako jedną jednostką miary. Znajdź zabawkę do zmierzenia, a następnie ustaw samochody od końca do końca i zapytaj: „Ile to jest samochodów?”. Ułóż samochody w stos i zapytaj: „Ile to jest wysokości samochodów?”
  • Pomóż dziecku policzyć samochody od dołu do góry. Następnie wyjmij jeden samochód i policz ponownie. Opowiadaj na bieżąco: „Mamy 10. Jeśli zabierzemy 1, zostaje nam?”. Powtarzaj, aż wszystkie samochody zostaną usunięte.
  • Zachęć dziecko do stworzenia sceny zabawy wokół garażu. Poproś dziecko, aby wyobraziło sobie, dokąd musi jechać każdy samochód wychodzący z garażu, a następnie przyprowadzić je ponownie do domu po zakończeniu pracy. 

Zestaw zawiera:
- 10 drewnianych , kolorowych autek
- drewniana wieża parking

Kategoria wiekowa: 3+

Napisz opinię
Melissa & Doug Wieża Drewniany Parking + Auta

Melissa & Doug Wieża Drewniany Parking + Auta

Ten zestaw autek z windą dzięki pomysłowym detalom i prostej mechanice...

Opcje dostawy
Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat InPost9,99 zł
Kurier GLS13,00 zł
Kurier GLS Pobranie15,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!