Maskotka Pluszowa Ośmiorniczka Dwustronna Pluszak


Dzieci uwielbiają maskotki. Mogą się z nimi bawić, przytulać, zabrać ze sobą w podróż, zasypiać z nimi. Maskotki często są też pierwszymi „przyjaciółmi” z którymi mogą dzielić swoje dziecięce smutki.

Bestseller – dwustronna ośmiorniczka – jedna maskotka, dwie twarze

Świetny sposób na wyrażanie emocji przez najmłodszych – za pomocą maskotki możemy porozmawiać z dzieckiem na trudniejszy temat jakim są emocje.

Maskotka ma kształt ośmiornicy, podczas wywijania zmienia wyraz twarzy – mamy jedną stronę radosną i uśmiechniętą, a druga jest gniewna i nadąsana (lub po prostu smutna)

W tak prosty sposób „zwykła” zabawka zamieniła się w świetną pomoc dydaktyczną, która pomaga dziecku opowiedzieć o swoich uczuciach. Dzieci muszą się nauczyć nazywać uczucia i radzić sobie z nimi, a taka maskotka jest idealnym sposobem na początek. Dzięki takiemu przyjacielowi łatwiej będzie zakomunikować na przykład rodzicom swój nastrój, samopoczucie.

Zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest miękka i przyjemna w dotyku, świetnie się sprawdzi jako prezent na każdą okazję czy to urodziny, święta czy po prostu bez okazji.

Z jednej strony maskotka ośmiornica jest wesoła i ma uśmiechniętą buźkę, a po przeduszeniu na drugą stronę jest smutna. Dzięki temu dziecko może poznawać emocje i ukazać swój nastrój.

  • maskotka ośmiornica została uszyta z wysokogatunkowego pluszu
  • jest bardzo miękka i miła w dotyku
  • to tak naprawdę 2 maskotki w 1! wystarczy wywrócić ją na drugą stronę, żeby zmienić jej wygląd oraz humor
  • zabawki nie należy prać w pralce ani suszyć w suszarce automatycznej
  • pluszak jest nietoksyczny i bezpieczny dla maluchów

Podobne artykuły

Dodaj komentarz