Lego

Lego 

3 Produktów

Książki Lego

Lego poczyniło w ostatnich latach największy postęp jeśli chodzi o promowanie własnych zabawek, figurek i produktów luźno skojarzonych z marką w wielkich produkcjach kinowych i telewizyjnych seriach. Dlatego dla wszystkich fanów klocków z tej serii książki Lego mogą stanowić doskonałe uzupełnienie kolekcji. Prawdziwi miłośnicy tych legendarnych klocków chętnie kolekcjonują bowiem nie tylko kolejne zestawy klocków, ale również wszystko to, co w świecie Lego pozostaje mocno osadzone – począwszy od plakatów, przez opowiadania Lego, na animacjach i filmach kończąc.

A w związku z tym, że w ostatnich latach powstało wiele superprodukcji od Lego, liczba wiernych fanów tej marki rośnie i do grona pasjonatów układania tych klocków sprzed dwudziestu lat wciąż dołączają pokolenia młodych entuzjastów. I być może właśnie to jest największą siłą Lego po dziś dzień – ekscytować budowaniem z nich najróżniejszych pojazdów i scenerii potrafią zarówno najstarsi jak i najmłodsi, a przy jednej planszy Lego z powodzeniem czas spędzić mogą trzy pokolenia tej samej rodziny.

Książkowe historie od Lego

Świat Lego jest bardzo zróżnicowany, czego najlepiej dowodzić mogą książki Lego Chima, które skupiają się tylko na jednym wycinku z ogromnego świata Lego, a mianowicie na postaci, jaką jest Chima. Wiele dzieci bardzo zainteresowało się tym bohaterem w ostatnich produkcjach z serii Lego i książki Lego Chima są odpowiedzią na to zainteresowanie rynku, próbą zaprezentowania czytelnikom innego aspektu świata Lego.

Świat Chima pełen jest niebezpieczeństw i dzikich zwierząt czyhających na łowców, ale jednocześnie nie brakuje tutaj również maszyn i innowacyjnych technologii wykorzystywanych w walce z brutalnymi siłami dzikiej natury. Zróżnicowane plemiona i bogate historie oraz tradycje poszczególnych postaci i bohaterów są dokładnie opisane w książkach i opowiadaniach, dzięki czemu później dzieciom o wiele łatwiej bawić się czy wyobrażać sobie określone wydarzenia w trakcie zabawy figurkami Lego.

Jakość książek ze świata Lego Książki Lego

Lego dba o jakość swoich produktów, zarówno klocków, zabawek i figurek, gier komputerowych i wideo, ale nie tylko. Także książki Lego muszą przejść cały proces licencyjny co oznacza dokładnie tyle, że właściciel marki Lego kontroluje wszystkie aspekty historii i grafiki, która ostatecznie trafia do druku. Dzięki temu, wszystkie postacie, jakie prezentować mogą opowiadania Lego na swoich kartach, są całkowicie zgodne z bohaterami i postaciami znanymi z gier czy animacji pełnometrażowych. Jakość Lego obecna jest tutaj również w zastosowanych materiałach – wydruk jest bardzo solidny, przez co książki Lego są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich, atestowanych farb, nie tylko kolorystyka pozostaje całkowicie zgodna z tą dobrze znaną wszystkim fanom serii. Bardzo ważne jest to, że w publikacjach oryginalnych kolor pozostaje żywy na długo, przez co scenerie i wydarzenia zilustrowane na kolejnych kartach książek są bardzo sugestywne i ciekawe dla oka.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!