LEGO

Katalog

LEGO 

22 Produktów

Klocki LEGO

O sukcesie niektórych marek i serii klocków w największym stopniu decyduje nie tyle ich wygląd, sposób układania czy dostępna kolorystyka albo cena zestawów. Ostatecznie największy wpływ na wybór określonych kolekcji ma rozpoznawalność marki, a na nią wpływają chociażby filmy czy seriale i bajki osadzone w danym świecie. Pod tym względem nie ma firmy, która w ostatnim dziesięcioleciu poczyniłaby większy progres niż kultowa i znana od dekad marka produkująca zabawki Lego. Ostatnie lata to nie tylko skuteczna kampania reklamowa marki, która na koniec XX wieku musiała się reorganizować, aby przetrwać finansowe i ekonomiczne perturbacje na rynku zabawek – zwłaszcza zaś klocków.

Produkty Lego trafiły przede wszystkim do prawdziwej hollywoodzkiej produkcji, która doczekała się już nawet sequela, wielu gier do pobrania za darmo na urządzenia mobilne. Często też określone animowane zabawki Lego pojawiają się w bajkach jako gościnnie występujący bohaterowie takich serii jak Star Wars chociażby. Dzięki temu seria Lego jest dzisiaj jeszcze bardziej rozpoznawalna i popularna niż na początku lat 90-tych w Polsce, kiedy praktycznie każde dziecko marzyło o tym, aby dostać na prezent właśnie klocki Lego.

Nieśmiertelne propozycje - klocki LEGO

Lego - właściwie nie trzeba byłoby dodawać ani słowa więcej, a już wiadomo z jak wysokiej jakości produktem mamy do czynienia. Te klocki to klasyk, a każdy kolejny wydawany na rynek produkt tej marki nie tylko to potwierdza, ale też pokazuje iż projektantom klocków Lego pomimo upływu lat wciąż nie brakuje kreatywnych pomysłów. Każdy nowy zestaw Lego to kolejny powód do radości dzieci, a fakt, iż są to bardzo trwałe klocki sprawia, iż właściwie można je przekazywać z pokolenia na pokolenie.

Ponieważ ostatnie lata to ponowny międzynarodowy boom na klocki Lego oraz inne produkty tej marki, marka nie zwalniała tempa i zaprezentowała na rynku wiele nowych, świeżych pomysłów. Oprócz zupełnie innowacyjnych klocków i postaci seria Lego musi obowiązkowo opierać się na wszystkich bohaterach czy konstrukcjach, budowlach i pojazdach dobrze znanych telewidzom i kinomanom śledzącym wszystkie filmy i krótkie odcinki ze świata Lego.

Filmowe i nie tylko propozycje od LEGO - filmy z klocków LEGO

W udostępnionej dla Państwa sekcji Lego znajdują się więc obowiązkowo wszystkie produkty Lego, które przewijają się w kinowych hitach tej serii, dzięki czemu dziecko mające swojego ulubionego bohatera czy pojazd będzie w stanie znaleźć je i zamówić dla siebie. Dostępne są tutaj także zabawki Lego z serii Star Wars, która również ma wielu miłośników i fanów wśród najmłodszej widowni – naturalnie wszystkie produkty posiadają stosowne licencje i są perfekcyjnie odwzorowane w skali 1:1 ze swoimi filmowymi pierwowzorami.

Nie mogło zabraknąć tych kultowych klocków i w naszej ofercie. Postaraliśmy się o różnorodny asortyment, aby zaspokoić różne gusta dzieci i młodzieży, jak również dbamy o to, by nieustannie aktualizować asortyment o nowe pozycje. Drogim rodzicom pragniemy przypomnieć, iż zabawa klockami lego to nie tylko zabawa – to zajęcie, które rozwija kreatywność, pomysłowość, zdolności manualne dziecka. Uczy szukać rozwiązań i postępować według zasad. Każdy zestaw logo to gwarancja wielu godzin niesamowitej zabawy!

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!