Laleczki LOL Surprise od MGA

Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się laleczki L.O.L. w kuli. Świetnie sprawdzają się jako gadżet kolekcjonerski dla dzieci. Każda kula składa się z kilku warstw z niespodziankami.

Co kilka lat pojawiają się nowe rzeczy do kolekcjonowania dla dzieci. Kiedyś były kartki do segregatorów oraz zabawki z Jajka Niespodzianki, a dziś są laleczki L.O.L. Surprise. Moda na kolekcjonowanie nigdy nie przeminie. Tego możemy być pewni.

Laleczki L.O.L – co to takiego?

Najprościej mówiąc, są to laleczki kolekcjonerskie, które umieszczane są w specjalnych kulach mających od 3 do 7 warstw. W każdej warstwie znajdują się akcesoria, a dopiero na samym końcu dziecko będzie mogło zobaczyć lalkę. Każda lalka znajdująca się w serii L.O.L na charakterystyczne umiejętności. Jedne płaczą, inne sikają, a jeszcze inne mają zdolność do zmiany koloru. Aby odkryć funkcję laleczki, należy włożyć ją do buteleczki z wodą. Warto nadmienić, że niektóre laleczki w serii mają aż 2 ukryte funkcje! Są to wyjątkowe okazy, które mają bardzo duże znaczenie dla wartości całej kolekcji.

Co kryją poszczególne warstwy?

 •        warstwa pierwsza – naklejka z sekretnymi informacjami,
 •        warstwa druga – naklejki kolekcjonerskie,
 •        warstwa trzecia – buteleczka, do której należy nalać wody,
 •        warstwa czwarta – buciki,
 •        warstwa piąta – ubranko,
 •        warstwa szósta – różne akcesoria,
 •        warstwa siódma – laleczka niespodzianka z ukrytymi funkcjami.

Dlaczego laleczki L.O.L są tak popularne?

Popularność laleczki L.O.L zawdzięczają przede wszystkim świetnemu zabiegowi, jakim jest tworzenie niespodzianki dla dziecka. Dziecko, dopóki nie otworzy kuli nie wie, jaką lalkę wybrało, co dodatkowo potęguje pozytywne napięcie. Laleczki wyglądają znakomicie i po prostu przesłodko, dlatego od razu zdobywają serca dziewczynek, a czasem także chłopców. Kolekcjonowanie tego typu laleczek będzie wielką przyjemnością dla każdej małej księżniczki. Można będzie wymieniać się z innymi, chwalić nową zdobyczą, a także tworzyć ciekawe historie z udziałem zgromadzonych lalek. Wariantów zabawy będzie na pewno bardzo dużo.

Rodzaje laleczek L.O.L

Producenci utworzyli 8 grup laleczek L.O.L:

 •        Klub Duchów,
 •        Klub Laleczek Błyszczących,
 •        Klub Przeciwniczek,
 •        Klub Radosny,
 •        Klub Sportowy,
 •        Grupa Aktorek,
 •        Klub Czarujących,
 •        Grupa Tancerek. 

Laleczki L.O.L – podział na serie

Producent laleczek L.O.L wypuszczał zabawki w 3 seriach. W pierwszej serii znajdowało się 45 laleczki. Aby dostać się do kuli, należało zerwać folię. Po zerwaniu pierwszej warstwy, pojawiała się mała karteczka, która okazuje się naklejką. Mamy na niej dwa obrazki, które zbliżają nas do uzyskania odpowiedzi jaka laleczka ukrywa się w kuli. Po zerwaniu drugiej warstwy otrzymujemy kolejną naklejkę, tym razem z trochę mniejszymi obrazkami. Na naklejce znajdują się 4 laleczki, które wskazują, że jedna zmienia kolor pod wpływem wody, druga płacze, trzecia robi siusiu, a czwarta pluje. Pod trzecią warstwą znajduje się pierwsza niespodzianka, którą jest miękka buteleczka na wodę. Pod czwarta warstwą znajdujemy akcesoria, którymi mogą być np. foremki na jedzenie. Po zerwaniu ostatniej folii ukazuje nam się sama kula, po otwarciu kolejnego schowka, otrzymujemy ubranko. Ostatnia warstwa to już laleczka, a także różne dodatki, takie jak różowy woreczek, plakat, uchwyt który umożliwia nam używanie kuli jako torebki do przenoszenia laleczki L.O.L., instrukcja obsługi oraz kolejna mniejsza niespodzianka.

Druga seria zabawek niczym nie różni się od pierwszej. Oczywiście znajdują się w niej całkiem inne laleczki. Tym razem jest ich do zgarnięcia 35.

Trzecia seria także zawiera 35 laleczki kolekcjonerskie. Są to mini siostrzyczki już dostępnych laleczek. Tym razem, aby zobaczyć, jaką laleczkę udało się nam upolować, należy odkryć trzy warstwy folii. Pod pierwszą warstwą znajduje się rebus, a pod drugą naklejka z laleczką. Otrzymujemy informację, jaką funkcję będzie miała zabawka. Po zerwaniu trzeciej folii naszym oczom ukazuje się kula, którą należy otworzyć. Po otwarciu w środku znajdujemy cztery różowe woreczki niespodzianki, instrukcję obsługi oraz plakat kolekcjonerski, na którym można zobaczyć do jakiego klubu nasza laleczka należy. Pierwszy woreczek zawiera breloczek, drugi buciki, a trzeci akcesoria do lalki. W czwartym woreczku znajduje się oczywiście mini L.O.L.

Podobne artykuły

Leave a Comment