Książeczki

Książeczki 

3 Produktów

Atrakcyjna oferta naszego sklepu została poszerzona o liczne propozycje dla niemowląt. W trosce o prawidłowy rozwój maleństwa każdy rodzic powinien jednak zwrócić uwagę nie tylko na piękne ubranka, wygodne akcesoria czy pieluszki, ale także pamiętać o pomocach wspierających zainteresowanie dziecka światem. To dlatego w niniejszej kategorii postanowiliśmy umieścić książeczki. Zawsze kolorowe, niezmiennie angażujące, zarówno te tradycyjne, jak i te bardziej fantazyjne – zawsze jednak są idealną rozrywką dla maluszka, a dla rodziców jeszcze jednym fajnym pomysłem na wspólne spędzanie czasu.

Wspierają prawidłowy rozwój maluszka

Książeczki dla niemowląt to coś, co powinno znaleźć się w każdym domu, w którym jest maluszek. Już dwumiesięczne dziecko może korzystać z ich pomocy i dzięki nim poznawać świat. Na początek, proponujemy przede wszystkim książeczki i karty kontrastowe, które opierają się głównie na kolorach białym i czarnym. Są to pierwsze barwy, jakie widzą dzieci. Większość z takich książeczek nie ma żadnych napisów, a jedynie przedstawia kształty przedmiotów codziennego użytku, zwierząt i innych rzeczy.

Dzięki takim książeczkom, dziecko poznaje otaczający je świat. Z czasem, pojawia się kolor czerwony, a po jakimś czasie cała gama innych kolorów. Większość to książeczki tematyczne, z których można z powodzeniem korzystać przynajmniej przez pierwsze dwa lata życia dziecka. Dzięki nim, maluch może uczyć się od rodziców nowych słów. Wspaniale rozwijają one również wyobraźnię.

Bezpieczne i solidne książeczki dla dzieci

Każda oferowana w naszym sklepie książeczka ma szansę stać się tą ulubioną dziecięcą lekturą, do której to smyk będzie wracał nawet po latach. Tak dobrze wykonane i przyjazne milusińskim książeczki to także super pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego maluszka, bez względu na płeć. Wszystkie wykonane są ze sztywnych materiałów, aby dziecko nie mogło ich zjeść, a także posiadają zaokrąglone krawędzie. Dzięki temu, są całkowicie bezpieczne nawet dla najmniejszych pociech. To produkty solidne i trwałe, bez toksycznych substancji.

Wiele mówi się obecnie o tym, że warto czytać maluchom i opowiadać bajki. Takie książeczki dla niemowląt to najlepszy sposób na to, aby już malutkie dziecko poznawało świat książek i oswajało się z nim. Rodzice mogą opowiadać mu o tym, co dzieje się na obrazkach, co jest doskonałą okazją do wspólnego spędzania czasu. Warto poświęcić dziecku czas w sposób wartościowy i wpłynąć na jego rozwój. Wspólne czytanie książek może stać się dzięki temu piękną tradycją.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją i wybrania z niej czegoś odpowiedniego dla swojego szkraba. Wszystkie w super cenie! W naszym sklepie można zaopatrzyć się również w inne artykuły dla niemowląt, które stanowią niezbędny element każdej wyprawki. Z naszej oferty mogą skorzystać rodzice, ale również inni członkowie rodziny, którzy poszukują pięknych i jednocześnie wartościowych prezentów dla najmłodszych. Z pewnością znajdą je w ofercie naszego sklepu.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!