Krzesełka i nakładki

Krzesełka i nakładki 

Występuje jeden produkt

Inteligentne decyzje, jeśli chodzi o wyposażenie dla niemowląt mogą znacznie ułatwić codzienne życia każdego rodzica, jak również jeszcze bardziej radować maluszka – nawet, jeśli chodzi o tak rutynowe czynności, jak karmienie. Krzesełka i nakładki są jednymi z właśnie takich elementów, które są niemalże obowiązkowe w każdym rodzinnym domu maleństwa – które już poprawnie siedzi, ale jeszcze nie opanowało sztuki samodzielnego jedzenia.

Początek rozszerzania diety

Kiedy rozpoczyna się wprowadzanie pierwszych produktów do diety dziecka poza mlekiem, jest to ogromny krok milowy dla każdej rodziny. Zazwyczaj rodzice decydują się na to, kiedy dziecko zaczyna siedzieć i nie jest w stanie się zachłysnąć. Krzesełko do karmienia jest niezbędne do tego, aby móc wprowadzać pierwsze produkty do diety dziecka w sposób bezpieczny. Zapewnia mu bowiem stabilne podparcie. Dziecko można zawsze zapiąć w solidne pasy, które zabezpieczają jego pozycję.

Z czasem, kiedy maluszek chce już jeść samodzielnie, bardzo przydaje się plastikowa tacka, która jest jednym z elementów wyposażenia krzesełka do karmienia. Dziecko może samodzielnie wybierać kąski jedzenia rozłożone na takiej tacy, rozmazywać je, czy też bawić się nimi. Dzięki takiej zabawie, malec bardzo szybko powinien nauczyć się prawidłowego chwytu i samodzielnego spożywania posiłków. Wielu rodziców decyduje się również na nakładki do karmienia, które są znacznie mniejsze niż krzesełka i nie zabierają tak cennej przestrzeni w małych mieszkaniach.

Bezpieczeństwo i trwałość

Proponowane u nas krzesełka i nakładki, tak jak można było się tego spodziewać – są naprawdę solidnie wykonane, całkowicie bezpieczne i wygodne. Jednak to nie koniec ich zalet, bowiem warto zauważyć, iż z racji tego, że są w naprawdę przyjaznych dla malca kolorach i kształtach, które go ciekawią i cieszą można się spodziewać iż cały proces karmienia będzie dużo łatwiejszy dla rodzica i milszy dla dziecka. Wydaje się więc, iż znaleźliśmy skuteczny sposób zdrowego i przyjemnego karmienia i to nawet dla niejadków!

Często rodzice próbują różnych sposobów, aby zachęcić malca do wspólnego spożywania posiłków, a takie samodzielne krzesełko do karmienia zmienia całkowicie zachowanie maluszka. Dzięki wysokiemu krzesełku, dziecko znajduje się na takiej samej wysokości, co rodzice, widzi ich talerze i współuczestniczy w posiłkach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą krzesełek do karmienia oraz nakładek. Warto odwiedzać nasz sklep, ponieważ cały czas rozszerzamy asortyment i dbamy o to, aby pojawiały się w nim nowe produkty. Poza krzesełkami, oferujemy również inne akcesoria dla niemowląt, dzięki którym można skompletować piękną wyprawkę. Są to rzeczy przydatne z punktu widzenia rodziców, ale również praktyczne, jak chodziki, pchacze, czy stoliczki edukacyjne. Wspierają rozwój motoryczny dziecka i sprawiają, że szybciej stawia pierwsze kroki, czy zaczyna mówić. Wszystkie nasze produkty sprzedajemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!