Kre-O – wyjątkowe zestawy do budowy

Firma Hasbro stworzyła wyjątkowe klocki, odznaczające się wysoką jakością – klocki Kre-O. Są to klocki konstrukcyjne dostępne w wielu zestawach, dostosowanych do zróżnicowanych zainteresowań dziecka.

Zwykle, gdy rodzic chce kupić swojemu dziecku wyjątkowy prezent, który dodatkowo wpłynie na jego rozwój, wybiera klocki. Wybór zestawów jest tak duży, że na pewno można będzie znaleźć coś odpowiedniego dla każdego malucha. Klocki konstrukcyjne cieszą się największą popularnością, ponieważ zapewniają ciekawą, kreatywną zabawę, która rozwija wyobraźnię oraz sprawia, że maluch otrzymuje nieskończone możliwości zabawy. Klocki konstrukcyjne są doskonałą propozycją dla dzieci w każdym wieku. Mogą się nimi bawić nawet starsze dzieci, ponieważ niektóre zestawy pozwalają na konstruowanie wyjątkowo zaawansowanych i skomplikowanych budowli.

Kre-O – konstrukcyjne klocki dla każdego dziecka

Motywy science-fiction są niezwykle atrakcyjne dla wielu dzieci. Szczególnie chłopców. Uwielbiają oni świat Transformers. Dlatego klocki Kre-O z tym motywem na pewno spełnią ich oczekiwania. Można będzie z dostępnych elementów zbudować postać z klocków KREO Optimus Prime, Megatrona czy Devastator z klocków Kreo. Każdego z nich można zbudować w formie pojazdu przekształcającego się w robota. Zestawy stworzone przez Hasbro są niezwykle rozbudowane. Pozwalają na budowanie zarówno postaci, jak i budynków, takich jak na przykład banki czy inne elementy zabudowy. Dzięki temu dziecko ma dostęp do ciekawego świata, który może samodzielnie kreować. Zestawy składają się z wielu elementów. Zabawa nimi przez wiele godzin będzie jak najbardziej możliwa.

Coś dla fanów KREO Star Trek

Jeżeli Twoje dziecko jest fanem Star Trek, obowiązkowo w jego kolekcji powinien znaleźć się zestaw Kre-O z tym właśnie motywem. Z pomocą dostępnych klocków, dziecko będzie w stanie odtworzyć wiele scen z kultowej serii, a dokładnie z części „Gwiezdne wrota”. Dzięki temu, że edukacyjne klocki Kre-O odznaczają się wysoką jakością oraz wyjątkową trwałością, korzystanie z nich będzie wielką przyjemnością. Dziecko będzie mogło się nimi bawić przez bardzo długi czas. Pozwalają one na wymyślanie różnych konfiguracji i konstrukcji. Dzięki temu, że mają atrakcyjną kolorystykę, spodobają się każdemu dziecku.

Cyrkowy świat w zasięgu ręki KREO CityVille Invasion

Klocki konstrukcyjne Kre-O oferują zestaw, dzięki któremu uda się zbudować wyjątkowy świat cyrku. W zestawie znajduje się upiorny klaun, odważny kaskader. Dostępna jest także katapulta, z której można wystrzelić kaskadera. Zestaw składa się z 51 elementów. Pozwolą one na wykreowanie ciekawego cyrkowego świata. Można nabyć dodatkowe klocki z innych zestawów, aby rozbudować cyrkowy świat.

Zbuduj figurkę

Z pomocą klocków Kre-O można budować nie tylko budynki, ale także figurki. Dostępne zestawy składają się z kilkunastu klocków, zwykle około 30. Można zbudować różne figurki zaczerpnięte z filmów i seriali dla dzieci. Do Zbudowania jest na przykład postać VANSI czy WULFGARA. Na pewno dzięki tym klockom dziecko rozwinie swoje zdolności manualne, a także będzie mogło liczyć na fantastyczną zabawę.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz