Kre-O

Katalog

Włączone filtry:
  Wiek
  Płeć

  Kre-O 

  2 Produktów

  Klocki i zabawki KreO Transformers

  Firmy produkujące swoje rozmaite klocki dla dzieci posiadają licencje i prawa do tworzenia niektórych serii ze znanymi i cenionymi na całym świecie bohaterami i postaciami znanymi z gier, filmów, seriali czy bajek. Takie klocki dla dzieci z ich ulubionymi postaciami z bajek sprzedają się świetnie, ale muszą być wykonane z odpowiednią dbałością o szczegóły i pilnością w odtwarzaniu detalu. Tak, aby klocki transformers produkowane przeze firmę Hasbro z ramach serii Kre-O, były rzeczywiście jak najbardziej podobne do swoich filmowych i bajkowych pierwowzorów. Tylko w ten sposób możliwe jest przekonanie dzieci do tego, aby faktycznie wybrały takie klocki Kre-O.

  Różne propozycje od KreO Transformers

  Kapitalne klocki z serii Kre-O to kolejna miła dzieciom i rodzicom propozycja marki Hasbro. Każdy jeden oferowany u nas komplet klocków jest wysokiej jakości i o sporych walorach pod względem zabawy – jak wszystkie propozycje tego znanego producenta. Można pośród klocków Kre-O znaleźć również propozycje tych nawiązujących do ulubionych bajek maluchów – co jeszcze bardziej zachęca do zabawy.

  Niektóre z modeli oferowanych w ramach tej kategorii to figurki sprzedawane w twardych opakowaniach, wraz z dodatkowymi elementami wyposażenia. Można jednak również zakupić wersję w foliowym opakowaniu, która skrywa wyłącznie same elementy figurek i bohaterów w większej ilości i różnorodnych zestawieniach, umożliwiając tym samym dziecku samodzielne konstruowanie niepowtarzalnych transformersów czy innych pojazdów w ramach tego samego świata.

  Oprócz popularnych i cenionych na całym świecie transformersów, Kre-O posiada także inne lubiane i chętnie wybierane propozycje, szczególnie dla chłopców. Jest to bowiem marka mocno nakierowana na przygody i zabawy charakterystyczne i wiązane raczej z chłopięcym stylem zabawy i m.in. dlatego klocki dla dzieci od Kre-O wychodzą również w serii Star Trek. Daje to możliwość zabawy postaciami z kultowej serii science-fiction i odbywanie zabawowych podróży kosmicznych.

  Transformersy czy pojazdy kosmiczne ze świta Star-Trek to oczywiście nie jedyne serie udostępnione przez klocki Kre-O. ogólnie powtarzającym się i powracającym tematem tych zestawów klocków są różnego rodzaju bitwy, wojny, podbój świata prawdziwego i tego całkiem nierealnego, bajkowego. Jest to więc propozycja dla dzieci z już bardzo określonymi zainteresowaniami i ulubionymi bohaterami.

  Zalety zabawek z serii Kre-O

  Jest to zabawa kreatywna, co wskazuje sama nazwa. Żaden maluch nie pozostanie bierny wobec wielce obiecujących kre-o układanek, ale dzięki nim będzie mógł stworzyć własny klockowy świat, korzystając ze swojej wyobraźni i sprytnych pomysłów. Natomiast wszyscy rodzice, którzy zdecydują się podarować swoim maluchom klocki Kre-o również mogą być całkowicie spokojni, bowiem wiedzą, iż dają dzieciom bezpieczny i przyjazny produkt, co potwierdzają przychylne opinie klientów z całego świata. W naszym sklepie z zabawkami te fantazyjne zestawy klocków Kre-O dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach – zapraszamy!

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!