Kontrastowe

Kontrastowe 

2 Produktów

Książki kontrastowe dla dzieci

Zabawa z niemowlęciem nie jest łatwym zadaniem. Maluszki nie siedzą jeszcze często samodzielnie, a nawet kiedy siadają, nie można pozostawić ich samym sobie. Dziecko wymaga sporej uwagi, a rodzice, którzy cały czas spędzają ze swoimi dziećmi i stale z nimi pracują przyznają często, że taki maluszek rozwija się znacznie szybciej. Można na pewno w odpowiedni sposób kształtować rozwój swojego dziecka i doskonalić wszystkie jego zmysły oraz sensorykę.

Bardzo ważne jest, aby już z kilkumiesięcznym dzieckiem ćwiczyć wzrok. Rodzice często zapominają o tym, że małe dzieci widzą jedynie barwy czarną i białą. Z czasem widoczny staje się dla nich kolor czerwony i później inne. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest pokazywanie maluszkowi tych kolorów, które jest w stanie zobaczyć i rozpoznać. Świetnie nadają się do tego celu książeczki kontrastowe dla niemowląt, które pozwalają na ćwiczenie wzroku i jednoczesne poznawanie nowych słów. Takie książeczki kosztują zaledwie kilka złotych, a można je wykorzystywać z maleństwem przez wiele pierwszych miesięcy jego życia.

Książeczki kontrastowe dla niemowląt

Książeczki są oczywiście dostosowane do wieku dziecka i w kolejnych częściach pojawia się coraz więcej nowych kolorów i kształtów. Dzięki sporemu kontrastowi dziecko chętnie ogląda nowe przedmioty i interesuje się nimi. Oczywiście, wszystkie oferowane w naszym sklepie książeczki kontrastowe są w pełni bezpieczne dla malutkich dzieci. Wykonane są bowiem z ekologicznych i bezpiecznych materiałów. Poza tym, każda karta jest sztywna i zaokrąglona, aby dziecko nie mogło zrobić sobie krzywdy podczas takiej zabawy.

Warto poświęcać dziecku swój czas właśnie w taki sposób. Wspólne oglądanie książeczek i opowiadanie o tym, co widać na obrazku na pewno będzie miało pozytywny wpływ na wspólne czytanie książek w późniejszym czasie. Książki kontrastowe dla niemowląt są opracowane w taki sposób, aby dopasować je do wieku dziecka oraz jego możliwości. Wiele maluchów bawi się jednak nimi jeszcze przez długi czas i kiedy poznają one pierwsze słowa, z przyjemnością opowiadają o tym, co widoczne jest na ilustracjach.

W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki wybór książeczek kontrastowych dla dzieci. Można też u nas znaleźć karty kontrastowe dla najmłodszych, którym dzieci bardzo chętnie się przyglądają. Oferujemy także książeczki dla większych dzieci, w różnej gamie kolorystycznej i tematycznej. Książka jest zawsze idealnym prezentem dla maluszka, kiedy nie wiadomo, co maleństwo już posiada. Na pewno z takiego upominku będą zadowoleni również rodzice, którzy wykorzystują książeczki do nauki podstawowych słów i kolorów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru odpowiedniego prezentu dla dziecka. U nas można znaleźć nie tylko książki, ale również zabawki i gry dla dzieci w różnym wieku. Oferujemy także szeroki wybór artykułów szkolnych. Współpracujemy jedynie z najlepszymi i pewnymi producentami artykułów dla najmłodszych. Gwarantujemy doskonałe warunki cenowe oraz częste promocje artykułów dziecięcych. Zapraszamy do zrobienia u nas zakupów.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!