Komputery i telefony

Katalog

Komputery i telefony 

10 Produktów

Dzieci XXI wieku to mali wielbiciele nowinek technologicznych i choć nie powinno się maluchom ofiarować od najmłodszych lat prawdziwych gadżetów to dobrze jest oswajać je od maleńkości z tym, co w przyszłości będzie ich integralną częścią życia. Czy może być coś lepszego, aniżeli zabawkowe komputery i telefony? Czas na zabawę na miarę XXI wieku!

 

Maluchy obserwują swoich rodziców i całe otoczenie, które na co dzień korzysta z takich nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Często już kilkumiesięczne dzieci zabierają swoim rodzicom telefony komórkowe lub tablety, ponieważ podoba im się to, co pojawia się na wyświetlaczu. Nie jest to jednak ani dobre, ani bezpieczne rozwiązanie. Najlepiej zdecydować się więc na komputery i telefony dla dzieci, które wykonane są z przyjaznych dla nich materiałów. Nie wywołują one bowiem aż tylu negatywnych bodźców dla najmłodszych, co prawdziwe smartfony dla dorosłych. Poza tym, nie promieniują, co jest istotne z punktu widzenia większości rodziców.

 

Nauka poprzez zabawę

 

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą szeroką ofertą zabawkowych komputerów i telefonów na widok których oczy każdego dziecka – bez względu na to czy jest to chłopiec czy dziewczynka – zalśnią z radości. Inteligentne i interaktywne – zapewniają wiele godzin wspaniałej zabawy. Uczą dziecka również szacunku do nowoczesnych rozwiązań, jak również pobudzają umysł małego dziecka do kreatywnych rozwiązań i analitycznego myślenia. Zapewniamy, iż każda z naszych propozycji w tej kategorii to także wysoka jakość wykonania, dzięki czemu zabawki te posłużą przez długi czas w nienaruszonym stanie. Wszystkie w przyjaznych cenach i z bezpiecznych materiałów.

 

Komputery i telefony smily play wyglądają dokładnie tak, jak produkty przeznaczone dla osób dorosłych, co sprawia ogromną radość małemu człowiekowi. On również może poczuć się ważny. Większość z nich to zabawki edukacyjne, które uczą alfabetu, liczenia, czy języka angielskiego. Dziecko może też samodzielnie nagrywać dźwięki z otoczenia i uczyć się przy tym, że każda czynność przynosi określone skutki. Dzieci korzystające z tego typu zabawek bardzo szybko się rozwijają i przystosowują do dzisiejszych czasów, gdzie na każdym kroku towarzyszą nam przecież nowoczesne technologie.

 

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

 

Dzisiejsi rodzice dużą wagę przywiązują do tego, aby zabawki były w pełni bezpieczne dla ich pociech. Dlatego w ofercie naszego sklepu można znaleźć jedynie rzeczy najwyższej jakości, wykonane z materiałów bezpiecznych właśnie dla najmłodszych. Wszystkie nasze komputery i telefony dziecięce posiadają niezbędne atesty i mogą być użytkowane przez dzieci w odpowiednim wieku. Współpracujemy z czołowymi producentami takich zabawek i wiemy, że możemy je polecać najmłodszym z czystym sercem.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zabawek interaktywnych i edukacyjnych, w tym właśnie telefonów komórkowych i komputerów dla dzieci. Poza nimi, oferujemy również wspaniałe instrumenty muzyczne i zabawki dla najmłodszych, które uczą pierwszych słów i wspierają naukę kroków. 

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!