Kolekcjonerskie figurki Shopkins

Zabawki z serii Shopkins nawiązują do popularnej serii Trash Pack’ów. Dystrybucją figurek zajmuje się firma Formatex. Dba ona o to, aby dziewczynki miały dostęp do zróżnicowanych figurek. Jak do tej pory powstało 8 serii inspirowanych różnymi motywami.

Figurki kolekcjonerskie Shopkins można nabyć zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. Są to figurki, z których ucieszy się każda dziewczynka powyżej 4 roku życia. Zapewnią mnóstwo świetnej zabawy i pozwolą na tworzenie fantastycznych historii. Rozwój kreatywności i wyobraźni dziecka będzie dzięki nim jak najbardziej możliwy. W dodatku, warto podkreślić, że wszystkie figurki Shopkins są zabawne. Na twarzy Twojego dziecka od razu pojawi się uśmiech, gdy tylko w jego małych rączkach znajdą się te figurki.

Wszystkie figurki nawiązują do różnych motywów, które na pewno spodobają się każdej dziewczynce. Zwariowane, ciekawe figurki sprawią, że dziecko będzie miało zapewnioną niezwykłą zabawę każdego dnia.

Figurek jest naprawdę bardzo dużo. Sama pierwsza seria Shopkins zawiera ponad 150 figurek. Każda kolejna seria ma ich więcej i są one bardziej zróżnicowane. Wszystko to sprawia, że dziewczynka może tworzyć prawdziwe miasto figurek Shopkins. W sprzedaży są:

  • Shopkins Pudełko Niespodzianka Sezon 8 – 2 pak,
  • Shopkins Wakacje Sezon 8 Fioletowe – 5-pak,
  • Shopkins Wakacje Sezon 8 Różowe – 12-pak.

Zestawy nawiązują do różnych tematów związanych m.in. z zakupami, wyposażeniem domu czy przyjęciem. Można nabyć zestaw, w którym znajdują się figurki nawiązujące do piekarni, warzywniaka, supermarketu, stylowej garderoby czy łazienki. Dostępne są także akcesoria, takie jak automaty do sprzedaży czy wózki na zakupy. Wszystko to sprawia, że zabawa Shopkins będzie niezwykle udana i bardzo różnorodna. Bez dwóch zdań kolekcjonowanie tych figurek i akcesoriów jest jak najbardziej opłacalne.

Stwórz wyjątkowy zakupowy świat – seria 5

Świat zakupów jest naturalnym środowiskiem dla każdej dziewczynki. Nie ma więc co dziwić się, że figurki i akcesoria Shopkins cieszą się tak dużą popularnością. Z ich pomocą można stworzyć całe zakupowe miasto, w którym będą znajdowały się centra handlowe, supermarkety, piekarnie, warzywniaki oraz wszelkiego rodzaju inne sklepy, w których można robić zakupy. Zestawy Shopkins są tak skonstruowane, aby możliwa była pełna różnorodność. Można nabyć m.in. zestaw Centrum handlowe Shopkins zestaw galeria handlowa walizka – trzypoziomowa galeria zapewni dziecku mnóstwo zabawy. Zestaw zawiera dwie figurki Shopkins. Konstrukcja galerii handlowej zagwarantuje każdemu mnóstwo atrakcji i sprawi, że zabawa będzie niezwykle udana.

Światowe wakacje z Shopkins

Najnowsza 8 seria Shopkins nawiązuje to wakacji. Dziewczynki będą mogły zebrać urocze figurki i akcesoria ze świata wakacji. Podstawowym gadżetem jest pokój hotelowy występujący w dwóch wersjach. Każdy z pokoi zawiera wiele niespodzianek, które zapewnią fantastyczną zabawę. Z serią 8 można będzie przenieść się do różnych europejskich miast, które można odwiedzać w wakacje. Figurki przedstawiają różne charakterystyczne budowle Shopkins Kawiarnia Macaron Cafe, przedmioty i posiłki Shopkins Słodycze Petite Sweets. Można będzie poczuć prawdziwą moc wakacji wraz z tym niezwykłym zestawem.

Urządzanie przyjęcia z Shopkins – seria 7

Ciekawą serią Shopkins jest także seria 7, dzięki której można będzie wyprawić wyjątkowe przyjęcie. Jedną z opcji jest przyjęcie Księżniczki, co na pewno spodoba się każdej dziewczynce rozkochanej w zaczarowanym świecie. Świat imprezy był bardzo barwny wraz z dostępnymi figurkami i akcesoriami Shopkin. Bardzo dobra zabawa będzie dzięki temu na pewno zapewniona. Do zebrania są zestawy z przyjęciami zestawami weselnymi Shopkins, zestawami urodzinowymi Shopkinsi wiele innych.

Podobne artykuły

Leave a Comment