Kolejki i tory

Katalog

Włączone filtry:
  Wiek

  Kolejki i tory 

  5 Produktów

  Kolejki i tory dla dzieci

  Zabawa pociągiem gnającym po wcześniej rozłożonych torach to na pewno jeden z większych i ponadczasowych hitów – niezależnie od długości i szerokości geograficznej. Po dziś dzień nie brakuje filmów, w których już bardziej leciwy bohaterowie nadal trzymają w pomieszczeniu swój wielki zestaw czy rozłożoną kolejkę z torami, gotową do zabawy w każdej chwili. Oczywiście zanim dojdzie się do poziomu, w którym tory i kolejki będą zajmowały całe pomieszczenie lub jeździły wręcz po całym mieszkaniu – trzeba zacząć od małych kroków i kupić pierwszą lokomotywę czy zestaw torów.

  Oferta torów i kolejek dla dzieci

  Te najbardziej podstawowe, składające się z jednego wagoniku i kilku prostych torów, można nabyć w poniżej sekcji od ręki. Są tutaj jednak także kolejki dla dzieci bardziej wymagających i pragnących zbudować od razu całą trasę ze stacjami, wiaduktami czy zwrotnicami, na których bezpiecznie stać mogą chwilowo niekursujące pociągi. Bardzo ważnym elementem każdej takiej zabawy jest również bezpośrednie otoczenie całej makiety – oprócz torów i budynków dworców, warto wybierać kolekcje dające dodatkowo figurki drzew czy gór, tunele albo wiadukty, które będą urozmaicały całą scenerię.

  Ciuf, ciuf! Zapowiada się niezwykła zabawa! Każdy mały chłopiec, a pewnie i niejedna mała dziewczynka – marzą o zabawie kolejką. Wycieczka pociągiem to dla maluchów zawsze niezwykłe przeżycie, a fakt iż mogą posiadać swoją własną kolejkę w pokoju sprawia, że są prze szczęśliwe i z dumą pragną pokazać ją wszystkim swoim kolegom i koleżankom. Zatem każdy rodzic, który szuka pomysłu na uszczęśliwienie swojego dziecka na pewno nie pomyli się dając mu jedną z kolejek, które mamy przyjemność zaprezentować w tej kategorii.

  Każde dziecko, które zostanie obdarowane w taki sposób, zyskuje możliwość nieograniczonej zabawy i ciągłego wymyślania nowych scenariuszów lub przebudowywania raz stworzonej trasy. Dokupując z czasem kolejne elementy rodzic ma pewność, że zostaną one natychmiast wykorzystane do modyfikacji placu zabaw, a takie całe zestawy kolejkowe pozwalają także na stworzenie całego świata z bohaterami i różnymi wydarzeniami z ich życia odbywającymi się bezpośrednio w pociągu czy przy trasie.

  Ciągłe impulsy do zabawy Kolejki i tory dla dzieci

  Dzięki temu dziecko musi stale wymyślać nowe możliwości i konfiguracje, kreatywnie zmieniać stawiane sobie cele do zabawy czy szukać nowych impulsów na poprawę satysfakcji z takiej rozrywki. W efekcie, tory i kolejki na wiele czasu pochłaniają dzieci i wciągają je w swój intymny świat, gdzie muszą się same zastanowić nad tym, jak innowacyjnie spędzić dziś czas.

  Wszystkie kolejki i tory jakie oferujemy w swoim asortymencie to połączenie najwyższej jakości materiałów z najlepszym wykonaniem. To przekłada się na ich wytrzymałość i fakt, że będą świetnie działać i znakomicie wyglądać nawet po długim czasie intensywnej zabawy. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą zabawną, kolejową propozycją. To najlepsza okazja ku temu, by nauczyć dziecko nieco więcej na temat transportu publicznego w towarzystwie fantastycznej zabawy. Polecamy serdecznie!

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!