K'nex

Katalog

Włączone filtry:
  Wiek
  Płeć

  K'nex 

  Występuje jeden produkt

  Klocki K'nex

  Składanie klocków – nieważne czy drewnianych, piankowych czy wykonanych z innych tworzyw sztucznych – rozwija u dziecka we wczesnym wieku bardzo wiele przydatnych umiejętności. Samo łączenie ze sobą klocków, odpowiednie dopasowywanie elementów przeznaczonych dla siebie czy po prostu operowanie zabawką pozwala dziecku poprawić koordynację oko-ręka, lepiej manualnie posługiwać się przedmiotami, kreatywnie myśleć, zajmować swój własny czas, ćwiczyć refleks i zwinność. Kompletną nowością na rynku klocków, która odmieniła spojrzenie na ten produkt i zaproponowała nowe podejście są zabawki kinetyczne, a więc nie tylko ruchome same w sobie, ale wyzwalające ruch.

  Klocki kinetyczne Angry Birds

  Klasycznym przykładem tego nowego hitu są klocki k’nex, które wykorzystują przede wszystkim niesamowicie popularną zabawę/grę Angry Birds, instalowaną na setkach milionów urządzeń dotykowych na całym świecie. Dzieci pod każdą szerokością i długością geograficzną znają grę, w której palcem wystrzeliwuje się z procy ptaki, które niszczą budowle skrywające nagrody i przeciwników. Od teraz klocki Angry Birds umożliwiają zagranie w tą hitową zabawę w prawdziwym świecie i samodzielne budowanie fortyfikacji, do których następnie strzela się z procy ptakami znanymi ze smartfonowego przeboju.

  Inne rozwiązania od K’nex - klocki kinetyczne

  Klocki K’nex to innowacja na rynku zabawek – układanek. Ich osobliwa formuła i unikatowy sposób łączenia sprawia, że wyróżniają się na tle innych klocków i niezmiennie oferują całe mnóstwo znakomitej zabawy. Kolorowe kształty i zabawne stwory, a także robiące wrażenie konstrukcje - to wszystko i wiele więcej można użyć korzystając z klocków K’nex, które mamy przyjemność zaprezentować w niniejszej kategorii.

  Oczywiście najbardziej popularne i cieszące się ogromnym wzięciem w tej kategorii klocki K’nex z serii kinetycznych zabawek Angry Birds, które pozwalają na budowanie własnej scenerii niczym w grze na tablecie i realne wystrzeliwanie z procy ptaków w kierunek trójwymiarowych, klockowych fortyfikacji – są przewidziane dla dzieci większych. Kategoria wiekowa dla tego modelu i zestawu klocków od K’nex to 5+, więc z całą pewnością należy poczekać z takim zakupem na odpowiedni moment w rozwoju swojego dziecka. Jest to jednak gra, która doskonale zintegruje wokół jednego zadania zarówno pięciolatka, piętnastolatka jak i trzydziestopięciolatka, dzięki czemu można śmiało takie klocki kinetyczne uznać za zabawkę rodzinną, zbliżającą członków rodziny czy rówieśników.

  Klocki kinetyczne K'nex - uczą fizyki

  To klocki- zabawki o edukacyjnym charakterze, które choć znane na rynku od wielu lat, dopiero od niedawna tak naprawdę podbijają polski rynek. Marka podkreśla, że jedynym ograniczeniem w wykorzystaniu oferowanych przez ich klocki może być wyobraźnia – a ta dziecięca jak wiadomo może być naprawdę ogromna. Te klocki to znakomite wykorzystanie inżynierii, technologii oraz sztuki w branży zabawkowej. Zachęcamy zatem do zapoznania się z tymi propozycjami. Wśród tych ciekawych zestawów klocków na pewno znajdzie się coś wspaniałego i dla chłopca i dla dziewczynki. Szeroki asortyment czeka na odkrycie!

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!