John Deere – wyjątkowy świat ciągników

John Deere to amerykański kowal, który stworzył przedsiębiorstwo Deere&Company. Wszystkie produkty sygnowane tą nazwą są synonimem jakości, niezawodności i wysokiej jakości. Samo przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją maszyn do leśnictwa, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, a także sprzętów do traw i ziemi. Na licencji tego producenta powstały również zabawki będące miniaturową wersją prawdziwych maszyn.

Każde dziecko, które lubi sprzęt mechaniczny i różnego rodzaju maszyny powinno mieć w swojej kolekcji urządzenia będące na licencji marki Deere&Company. Asortyment produktów jest na tyle duży, że dziecko będzie w stanie stworzyć prawdziwą kolekcję, którą z wielką przyjemnością można będzie się bawić. Znajdzie się w niej wiele traktorów, koparek czy wywrotek. Możliwości do wyboru jest naprawdę bardzo dużo.

Wyjątkowe zabawki dla najmłodszych sygnowane znakiem marki Deere&Company to propozycje, które sprawią dzieciom wiele radości. Zabawkami tymi można będzie bawić się zarówno w domu, jak i w piaskownicy czy ogrodzie. Zabawki rolnicze mają to do siebie, że posiadają wiele ciekawych zastosowań i dają możliwość nieograniczonej zabawy każdemu dziecku. Zainteresowani nimi są przede wszystkim chłopcy, ze względu na tematykę.

Repliki ciągników

Jeżeli chcesz kupić swojemu dziecku wyjątkową replikę od najlepszej marki, wybierz produkty powstałe na licencji John Deere. Są one tworzone przez markę Bruder. Do złudzenia przypominają prawdziwe traktory, ponieważ zadbano o ich najdrobniejsze detale. Każdy z modeli posiada otwieraną maskę. Dzięki temu dziecko będzie mogło zajrzeć do silnika traktora. Traktorami tej marki można będzie świetnie bawić się zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Dostępnych jest wiele modeli traktorów, które można ze sobą łączyć. Dzięki temu zabawa będzie jeszcze lepsza.

Zbuduj traktor Johnny

Kolekcje sygnowane marką Deere&Company to nie tylko maszyny już gotowe, ale pojazdy, które dziecko będzie mogło samodzielnie zbudować. Jeden z zestawów zawiera wiertarkę o dwóch bitach z akumulatorem, dzięki której można będzie rozmontować i zmontować ponownie traktor. Będzie możliwość rozkręcenia i ponownego skręcenia aż 13 części traktora. Zapewni to każdemu dziecku wiele wspaniałej zabawy.

Ucz się i baw z traktorem Johnny

Traktor Johnny został wyposażony w funkcję ucz się i baw. Zestaw zawiera traktor oraz 6 klocków, które można umieszczać w pojeździe wiele razy. Dzięki temu dziecko nauczy się, jak dopasowywać elementy do otworów. Będzie to umiejętność, która pozwoli na rozwijanie koordynacji ruchowej i wyobraźni przestrzennej.

Traktor ze świecącymi kołami

Zabawki posiadające licencję John Deere zawierają wiele ciekawych urozmaiceń, jak na przykład świecące w ciemności koła w traktorze. Dzieci uwielbiają takie atrakcje, ponieważ dzięki nim zabawka staje się bardziej interesująca. Koła w traktorze Johnny migają zielonymi światłami. Na pewno dziecko będzie zachwycone z posiadania takiej wyjątkowej i bardzo charakterystycznej zabawki, którą można będzie się w ciekawy sposób bawić.

Podobne artykuły

Leave a Comment