Interaktywne

Interaktywne 

13 Produktów

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć interaktywnych propozycji dla maluchów. Dla niemowląt zabawa z tego rodzaju gadżetami jest nieopisaną radością, a tym samym nawet wielogodzinną rozrywką. Rodzice stawiający na zabawki interaktywne są nie mniej zadowoleni, bowiem wiedzą że dają dziecku nie tylko bodziec do wspaniałej aktywności, która je cieszy – to także wielkie wsparcie dla ich rozwoju i to w naprawdę wszechstronnym ujęciu.

Dlaczego warto wybrać zabawki interaktywne dla niemowląt?

Przede wszystkim, dla maluszka, który dopiero poznaje świat jest to najlepsza zabawa. Dla najmniejszych dzieci przygotowaliśmy szereg maskotek i grzechotek o różnych fakturach, z lusterkami i tasiemkami. Wszystkie mają odpowiednią kolorystykę – biało – czarno – czerwoną, ponieważ takie kolory na początku widzi małe dziecko. Z czasem można wprowadzać pomału inną, żywszą kolorystykę, kiedy dziecko zaczyna na nią zwracać uwagę.

Zabawki interaktywne angażują dziecko, ciekawią i pobudzają. Pomagają poznawać świat różnymi zmysłami. Większość także wspiera rozwój zdolności manualnych dziecka, dobrze wpływa na jego wzrok i słuch. To nie koniec zalet – dzięki postawieniu na zabawki interaktywne w określonym temacie można rozwijać zdolności dziecka w ściśle określonym kierunku np. wzbogacając jego wiedzę o zwierzątkach czy kolorach.

Wiele z naszych zabawek posiada ciekawe funkcje, które sprawiają, że dziecko uczy się dźwięków i kolorów, ponieważ wie, że konkretny przycisk wywoła odpowiedni skutek. Jest to bardzo ważne w prawidłowym rozwoju maluszka. Często dzieci obserwują swoich rodziców i tak jak oni chcą bawić się telefonem lub tabletem. Nie jest to jednak odpowiednia zabawka dla maluszka. Znacznie lepiej sprawdzają się właśnie zabawki interaktywne, które często swoim wyglądem przypominają telefony komórkowe. Same wydają różnego rodzaju dźwięki, a często można dzięki nim nagrywać otoczenie.

Najwyższa jakość zabawek dla niemowląt

Bardzo dbamy o bezpieczeństwo i szczęśliwy rozwój naszych małych klientów, dlatego współpracujemy jedynie z zaufanymi producentami. Wszystkie nasze zabawki interaktywne dla niemowląt to rzeczy bezpieczne, wykonane z odpowiednich materiałów. Każda posiada stosowny atest i certyfikaty. Dzięki temu, rodzice mogą z pełnym spokojem powierzyć je swojemu dziecku do zabawy. Są to również rzeczy trwałe i solidne.

Mamy naprawdę szeroki asortyment zabawek od renomowanych producentów – zachęcamy do zapoznania się z nim i wybrania idealnej opcji dla swojego brzdąca. Można u nas wybierać spośród wielu różnego rodzaju zabawek aktywizujących maluszki. Poza szerokim wyborem, gwarantujemy również najniższe ceny na rynku. Zachęcamy także do poznania innych produktów z działu dla niemowląt, gdzie można znaleźć też inne zabawki, stoliczki edukacyjne, krzesełka do karmienia oraz szereg produktów tak potrzebnych w codziennym życiu małego człowieka. Zapraszamy do zrobienia zakupów w naszym sklepie!

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!