Imaginext

Katalog

Włączone filtry:
  Wiek

  Imaginext 

  2 Produktów

  Zabawki Imaginext

  Nie od dzisiaj wiadomo, iż Fisher Price – znany producent wysokiej jakości zabawek lubi nieustannie zaskakiwać swoimi pomysłami skierowanymi w najmłodszych odbiorców. Jeśli chodzi o zabawki z serii Imaginext nie mogło być inaczej! Te mega zabawne postaci to super gratka dla chłopców i dziewczynek uwielbiających kreatywną zabawę. Nie mogło zabraknąć tych kolorowych i kapitalnie wykonanych propozycji również i w naszej ofercie.

  Czym wyróżniają się bohaterowie z serii Imaginenext?

  Imaginext to zbiór ponadczasowych bohaterów bajek uwielbianych przez dzieci na całym świecie. Dzięki nim każdy maluch może wejść w pełni w tajemniczy świat ulubionych bohaterów i tworzyć swoje własne fantastyczne scenariusze, pełne wrażeń, pomysłów, kreatywnych rozwiązań – co było pod początku zamierzeniem ich producenta. Bez względu na to czy dziecko najbardziej lubi odważne smoki, zabawne dinozaury czy nieustraszonych samurajów – liczne i różnorodne propozycje postaci od Imaginext na pewno odpowiedzą kompleksowo na jakże duże wymagania małego człowieka.

  Nie ma lepszego połączenia w zaciszu sypialni dziecka, niż jego wyobraźnia i możliwości zabawek Imaginext. To zaproszenie do zabawy, na jakie nie można odpowiedzieć w inny sposób niż twierdząco, w końcu do tej zabawy zapraszają superbohaterowie, śmieszne postaci z ulubionych bajek i wiele innych znanych twarzy, z którymi nie można się nudzić. Co więcej, FisherPrice zadbał o to, by zabawa nie kończyła się na samych figurkach. Kontynuować rozrywkę każdy maluch może na stronie producenta poprzez gry, ćwiczenia czy filmiki, co jest doskonałym dopełnieniem wieczoru pełnego wrażeń.

  Nie tylko zabawa, ale i rozwój – zabawki Imaginext

  Nazwa tych fantastycznych produktów w żadnym wypadku nie jest przypadkowa. One naprawdę pobudzają wyobraźnię i zachęcają do działania umysł i ciało dziecka, wspomagając poprzez fajną zabawę ich rozwój. Razem z tymi znanymi postaciami dziecko może przeżyć swoją ulubioną bajkę nawet wtedy, gdy ta się skończy – wymyślać do niej nowe scenariusze, robić jeszcze piękniejsze zakończenia. Na to wszystko pozwalają te kapitalne, w każdym detalu dopracowane figurki od Fisherprice.

  Pozwalają one na rozwijanie w przyjemny sposób zdolności rozumu – w tym analizy sytuacji, szukania rozwiązań, rozwiązywania problemów. To niby niewinna zabawa, a jaka pouczająca! Rodzic ani się obejrzy, a już jego mały-wielki człowiek stanie się największą inspiracją w radzeniu sobie z codziennymi trudami życia – bo bo w końcu jego Batman czy SpongeBob z serii Imaginext sobie z tym poradził, dlaczego więc dorosły człowiek by nie mógł?

  Figurki Imaginext – zdecydowanie więcej niż tylko zabawki!

  Na koniec warto dodać, że figurki Imaginext od Fisherprice także idealny bodziec na stworzenie maga kolekcji figurek, którymi na pewno z wielką chęcią pobawi się i tata. Pięknie wykonane, w bardzo dobrej cenie – zapraszamy do naszej oferty! Tak wysoka jakość i tak przystępna cena nie mogą zostać pominięte w trakcie poszukiwania wymarzonych zabawek dla swojego malca. 

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!