Hot Wheels z Bajek

Hot Wheels z Bajek 

Występuje jeden produkt

Świat bajek jest nieskończenie wielki I często rodzic choćby bardzo chciał I starał się kontrolować oglądane przez dziecka produkcje, mimo wszystko niejednokrotnie dziwi się na bohaterów I serie, które jego dziecko już poznało. Oczywiście w większości takich produkcji nie ma nic złego, a naturalna dziecięca ciekawość sprawia, że najmłodsi chętnie sięgają po nowe możliwości i sprawdzają inne warianty. Tym bardziej, jeśli ich rówieśnicy zachwalają jakąś bajkę czy film, z całą pewnością może to podziałać na dziecko motywująco do zapoznania się z nią. W świecie Hot Wheels właśnie dlatego znaleźć można całe multum najróżniejszych pojazdów i bohaterów, którzy pochodzą z zupełnie innych bajek.


Wszystko po to, aby dzieci bawiące się Hot Wheels oraz te nie bawiące się nimi na co dzień, miały równe możliwości w przyjemnym spędzaniu czasu w otoczeniu swoich ulubionych bohaterów i ich przygód. Dziecięca wyobraźnia jest wyjątkowo potężna, więc takie auta Hot Wheels z bajek natychmiast wymuszają nietypowe, bardziej kreatywne myślenie i wyobrażanie sobie różnych przygód, które napotykają bohatera w aucie na jego drodze.


Najwięksi bohaterowie ostatnich lat


Auta Hot Wheels z bajek
to przede wszystkim ukłon w stronę najbardziej kultowych produkcji ostatnich lat oraz najbardziej rozpoznawalnych animowanych bohaterów. Dlatego znaleźć można w specjalnie przygotowanej przez nas kategorii auta pochodzące z takich bajek jak chociażby Minionki. Ta bajka w ostatnich latach zrobiła ogromną furorę zarówno wśród najmłodszych jak i tych nieco starszych odbiorców. Na pewno takie auto Hot Wheels Minionki może być doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu na zabawie rodzica i dziecka.


Oczywiście pojazdy Hot Wheels z bajek to także wiele innych kultowych tytułów, których nikomu raczej nie trzeba dwa razy przedstawiać. W ofercie Hot Wheels dostępnej na naszych stronach znajdą Państwo m.in. pojazdy ze świata braci hydraulików Mario i Luigiego, czyli kultowe od wielu dekad Mario Bros. Niemniej znane i uwielbiane pod wszystkimi długościami i szerokościami geograficznymi są bohaterowie dość nietypowej i nieortodoksyjnej bajki o kanciastoportej gąbce, czyli SpongeBob Kanciastoporty.


Doskonały wybór rodzica


Inna niesamowicie popularna bajka z ostatnich lat to „Fistaszki” i również miłośnicy tej historii znajdą w serii Hot Wheels pojazdy ze swojej ulubionej produkcji. Dzięki temu rodzice nie muszą na siłę wybierać spomiędzy modeli aut, które ich dzieciom absolutnie z niczym się nie skojarzą i mogą rozpocząć tworzenie prywatnej kolekcji aut od modeli, które będą nawiązywały do ulubionych przygód najmłodszego.


Jak we wszystkich swoich produktach, Hot Wheels również w tej edycji postawił na sprawdzone materiały i surowce. Od strony konstrukcyjnej wszystkie auta Hot Wheels z bajek są całkowicie bezpieczne dla dziecka – nawet ich najmniejsze elementy oraz części ruchome. Zastosowane farby, lakiery czy naklejki także przeszły wszystkie najsurowsze testy norm i są całkowicie bezpieczne dla dzieci czy młodzieży. Dbałość o detale i bardzo duża trwałość oraz żywotność zabawek od Hot Wheels w połączeniu z ich atrakcyjną ceną to gwarancja, że każdy obdarowany dzieciak będzie szalał ze szczęścia.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!