Hot Wheels Star Wars sceny bitew Star Destroyer

DPX66

887961327991

Mattel

Wiek: 5+Płeć: Chłopiec

Produkt niedostępny

Cena:

59,99 zł

Hot Wheels Star Wars sceny bitew Star Destroyer

Dwie kultowe marki przygodowe - Hot Wheels® i Star Wars ™ - zawarły sojusz! Dzieciom spodoba się odtworzenie epickich bitew Star Wars ™ pomiędzy jasną stroną a ciemną stroną z zestawem scen bitewnych, w którym wyświetlane są statuetki z odciskami Star Wars ™ od Hot Wheels®.

Zestaw zawiera autentyczne środowisko Gwiezdnych Wojen, w którym znajduje się możliwe do postawienia ramię, do którego można przymocować gwiezdny odrzutowiec Hot Wheels® Star Wars ™ Resistance X-wing Fighter ™ (w zestawie).

Uwzględniono także imponującą przestrzeń kosmiczną, bazę Star Destroyer ™, wybuchy laserowe i wybuchy TIE Fighters ™. Użyj zawartych w nim elementów, aby odtworzyć epickie sceny z filmów lub skorzystaj z kolekcji statków kosmicznych Hot Wheels® Star Wars ™ (nie dołączone), aby stworzyć własną scenę. W zależności od dostępności. Nie nadaje się do niektórych zestawów Hot Wheels®. Kolory i dekoracje mogą się różnić. Wiek 3 lat i więcej.

Dzieciom spodoba się odtworzenie epickich bitew Star Wars ™ pomiędzy Jasną Stroną i Ciemną Stroną z zestawem scen bitewnych, w którym wyświetlane są statuetki z odciskami Star Wars ™ od Hot Wheels®.
Zestaw zawiera autentyczne środowisko Gwiezdnych Wojen, w którym znajduje się możliwe do postawienia ramię, aby przymocować statek Star Wars ™ Resistance X-wing Fighter ™ Hot Wheels® (w zestawie)
Uwzględniono także imponującą przestrzeń kosmiczną, bazę Star Destroyer ™, wybuchy laserowe i wybuchy TIE Fighters ™

Ten niesamowity, rekonfigurowalny zestaw dioramy to nowy sposób na granie i wyświetlanie statycznych odrzutowców Hot Wheels® Star Wars ™!
Użyj zawartych w nim elementów do odtworzenia epickich scen z filmów lub użyj swojej kolekcji statków z gwiazdami Hot Wheels® Star Wars ™ (nie dołączone), aby stworzyć własną scenę

Kategoria wiekowa: 5+


Napisz opinię
Hot Wheels Star Wars sceny bitew Star Destroyer

Hot Wheels Star Wars sceny bitew Star Destroyer

Dwie kultowe marki przygodowe - Hot Wheels® i Star Wars ™ - zawarły sojusz...

Opcje dostawy
Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat InPost9,99 zł
Kurier GLS13,00 zł
Kurier GLS pobranie15,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!