Hot Wheels Star Wars

Hot Wheels Star Wars 

2 Produktów

Gwiezdne Wojny jeszcze za czasów George’a Lucasa były marką o niesamowitej rozpoznawalności na całym świecie. W ostatnich latach produkcja została przejęta przez inną wytwórnię i obecnie spotkać można jeszcze więcej gadżetów, upominków, ubrań czy zabawek z logiem Star Wars. Nie inaczej jest w świecie Hot Wheels, gdzie od zawsze honorowano wyjątkowe i kultowe postaci, bajki czy filmy.


Oczywiście chodzi o pojazdy, które w tych wyjątkowych produkcjach telewizyjnych czy kinowych brały udział – samochody, czy jak w przypadku Star Wars, specjalne pojazdy kosmiczne, łaziki i opancerzone wozy bojowe. Wszystkie auta i pojazdy Hot Wheels Star Wars znajdą Państwo również w ofercie naszego sklepu.


Typowe i nietypowe pojazdy


Niektóre samochody Hot Wheels Star Wars to pojazdy, które wprost pojawiły się na ekranie kinowym w którejkolwiek z produkcji. Są tutaj jednak i takie modele, które były widziane tylko i wyłącznie w niektórych pochodnych produkcjach świata Star Wars, jak chociażby seriale animowane z bohaterami pobocznych historii jak C3PO czy R2D2. Często bohaterowi ci dopiero w innych seriach mogli dać pełny popis swoich możliwości i niejednokrotnie to właśnie stamtąd zaczerpnięte jest wzornictwo, które prezentują auta i pojazdy Hot Wheels Star Wars.


Bardzo ważne dla kolekcjonerów takich edycji limitowanych jest, aby seria ta była odpowiednio oznakowana. Projektanci Hot Wheels zadbali o to, aby każde auto Hot Wheels Star Wars było wyraźnie powiązane ze swoim uniwersum, dlatego na karoserii każdego z tych limitowanych pojazdów znajduje się logo Star Wars. Nie trzeba być wielkim znawcą tej serii aby od razu wiedzieć, że chodzi o pojazd Luke’a Skywakera czy Chewbacci. Całej reszty szybko i skutecznie dowiedzieć można się z opakowania, gdyż jak przy każdym licencyjnym produkcie, konieczne jest spełnienie odpowiednich kryteriów informacyjnych.


Zabawa dla każdego dziecka


Ponieważ świat Star Wars ma wielu miłośników i sympatyków na całym świecie, auto hot Wheels Star Wars może być doskonałym pomysłem na bardzo udany prezent dla kogoś takiego. Dzięki temu, że producent posiada jednak także wiele innych modeli, a także rozmaite tory przeszkód, tory wyścigowe czy wyrzutnie i skocznie – zabawa w tym świecie może przyjmować nieskończoną ilość wariantów. W zasadzie tylko i wyłącznie od wyobraźni i kreatywności dzieci i młodzieży zależy, w jaki sposób auta i pojazdy Hot Wheels Star Wars zostaną wykorzystane.


Wariantów jest całe mnóstwo, a każdy z nich jest dla uczestników zabawy i użytkowników zabawek w równym stopniu bezpieczny. Dlatego warto rozwijać dziecięcą wyobraźnię poprzez prezentowanie nowych wersji pojazdów. Może to być doskonała okazja do tego aby dziecko poczytało nieco więcej informacji na temat danej historii czy bohaterów. A ponieważ są to jednak samochody wzorowane na całkiem realnych modelach motoryzacyjnego przemysłu, przy okazji zabawy można także poznawać detale konstrukcyjne nadwozia i podwozia czy uczyć się o całej barwnej przeszłości motoryzacji i motosportu.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!