Hot Wheels Spiderman

Hot Wheels Spiderman 

Występuje jeden produkt

Spiderman to jeden z tych superbohaterów, który w ostatnim dwudziestoleciu został najbardziej wyeksploatowany ze wszystkich znanych i cenionych bohaterów komiksów. Hot Wheels to z kolei marka, która wśród kolekcjonerów najróżniejszych aut i pojazdów nie ma sobie równych, zwłaszcza jeśli chodzi o staranność w zastosowanych materiałach czy odwzorowanie prawdziwych modeli samochodów z najmniejszymi szczegółami.


Te detale zarówno w malowaniu pojazdów jak i ich konstrukcji czy częściach ruchomych, wyróżniają każde auto Hot Wheels Spiderman również. Dlatego zarówno dla kogoś, kto ceni sobie i kolekcjonuje markę Hot Wheels jak i dla wiernego fana komiksów, filmów lub bajek z Człowiekiem-Pająkiem – jest to jeden z obowiązkowych must-have.


Wszystkie pojazdy Spidermana


Spiderman we wszystkich swoich przygodach poruszał się wieloma różnymi pojazdami – najczęściej były to oczywiście auta kultowe w danym okresie. Można tutaj znaleźć zarówno Blvd Bruiser czy Bedlam albo Zotic. Naturalnie każdy samochód Hot Wheels Spiderman wykonany został z odpowiednią grafiką nawiązującą przede wszystkim do serii komiksowej lub konkretnego przeciwnika, z którym superbohater musiał się wtedy mierzyć. Pojazdy z tej serii to przede wszystkim niesamowite obrazy i grafiki – lakier samochodowy jest niemal w całości przykryty pięknymi obrazami i widowiskowymi scenami lub symbolami kojarzącymi się z Człowiekiem-Pająkiem.


Nikt nie będzie miał najmniejszych wątpliwości, że jest to samochód Hot Wheels Spiderman i już na pierwszy rzut oka będzie wiedział, że ma do czynienia ze specjalnym pojazdem. Świadczą o tym nie tylko zdobienia i przykuwająca uwagę grafika na masce, dachu czy drzwiach samochodu. To także liczne dodatki na karoserii czy kolejne wydechy albo większe opony na wyjątkowych felgach sprawiające, że auto Hot Wheels Spiderman robi wielkie wrażenie już od pierwszego kontaktu.


Bezpieczeństwo i pełnia zabawy


Dzieci bawiące się różnymi edycjami Hot Wheels zawsze chętnie sięgają po nowe modele, ponieważ przywiązanie producenta do detali i szczegółów sprawia, że nie ma dwóch takich samych zabawek. Dzięki temu dziecko ma wrażenie, że każdym razem, gdy bierze do ręki inny samochód, to tak jakby naprawdę przesiadało się do zupełnie innego pojazdu. Zarówno pod względem lekkości prowadzenia jak i sterowania czy skręcania, masy własnej pojazdu czy przyczepności opon – każde auto Hot Wheels Spiderman jest wyjątkowe i niepowtarzalne.


To sprawia, że ściganie się nimi czy nawet zwykła jednoosobowa zabawa w parkowanie i jazdę po trasie, zupełnie zmienia swoje oblicze za każdym razem, gdy zmienia się samochód Hot Wheels. W naszym sklepie proponujemy Państwu markowe produkty Hot Wheels nie od dzisiaj, ale w ramach pięćdziesięciolecia Hot Wheels dostępne są specjalne i wyjątkowe modele. W ramach edycji Spiderman dostępny jest w naszym sklepie również specjalny tor pajęczy atak, na którym hot Wheels umieściło kilka arcyciekawych torów przeszkód. Zestaw najróżniejszych skoczni, huśtawek i wyrzutni oraz przeszkód do ominięcia sprawia, że zabawa autami Hot Wheels jest jeszcze bardziej uniwersalna i może trwać w nieskończoność.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!