Hot Wheels Real Riders

Hot Wheels Real Riders 

Występuje jeden produkt

Istnieje kilka aut, które zachowały się przede wszystkim we wspomnieniach o dawnych czasach, ale także w kultowych pozycjach popkulturowych. Niektóre firmy, seriale czy teledyski przeszły do historii razem ze swoimi samochodami, które odgrywały w nich niejednokrotnie najważniejszą rolę. Jeśli jakimś autem jeździły miliony Amerykanów, z całą pewnością może mieć rangę kultowego, chociaż auta kolekcjonerskie hot Wheels Real Riders to coś więcej – to śmietanka aut kultowych.


Najbardziej uwielbiane i podziwiane modele motoryzacyjne w historii, które dodatkowo wyróżniają się niesamowitym designem i wykonaniem. Od teraz dostępne są także w wersji Hot Wheels, dzięki czemu można nie tylko poszerzyć swoją kolekcję, ale także ścigać się najbardziej kultowymi markami wszechczasów.


Najciekawsze propozycje w tej edycji


Samochody kolekcjonerskie Hot Wheels Real Riders
wydane zostały jako specjalny suplement do rocznicowej, pięćdziesięcioletniej edycji. Oznacza to, że w tej wąskiej grupie aut wszystko jest wyjątkowe – zarówno wykorzystane materiały i zastosowane surowce jak i same odwzorowywane modele. Twórcy Hot Wheels postarali się, aby auta zebrane w tej niewielkiej specjalnej edycji kusiły każdego i zachęcały do zapoznania się z nietypową przeszłością i historią, która czai się za takimi autami jak chociażby sportowy AMC Jevelin z 71 roku – pomalowany w niesamowite barwy wyścigowe.


Dla miłośników popkultury nie brakuje także odnośników do aut, które wnoszą wiele chociażby do świata komiksów czy seriali, bajek i filmów. Kultowa produkcja o superbohaterze Green Lantern w dużej części odbywa się w jego specjalnym pojeździe, vanie Dodge z 66 roku – model A100. Oczywiście z uwagi na to, że są to specjalne auta kolekcjonerskie Hot Wheels Real Riders, cały model został wykonany ze specjalną grafiką i lakierem odwołującym się do przygód Zielonej Latarni.


Detale i zastosowane materiały


Hot Wheels jest tak chętnie wybierane przez klientów na całym świecie, ponieważ wszystkie auta spełniają wszystkie kryteria, aby stać się doskonałą zabawką. Dodatki jak trasy czy wyrzutnie sprawiają, że zabawa w samochody kolekcjonerskie Hot Wheels Real Riders może nie mieć końca. Tym bardziej, że w tej limitowanej edycji kolekcjonerskiej wszystkie samochody zostały wykonane ze specjalnych materiałów, jak dodatkowo wzmacniane gumowe koła czy wzmacniana konstrukcja podwozia, lżejsza waga albo lusterka wsteczne. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej zachęcić dziecko do odkrywania tajników motoryzacji i sprawdzania historii najbardziej kultowych pojazdów.


Ponieważ jest to seria kolekcjonerska, może nie być reedycji, więc warto zastanowić się nad zarezerwowaniem własnego modelu już teraz. Świat Hot Wheels jest bardzo bogaty w najróżniejsze warianty, dzięki czemu zakup takiego pojazdu będzie równie dobrym pomysłem dla kogoś, kto już ma i kolekcjonuje pojazdy tej marki – samochód z serii kolekcjonerskiej z pewnością będzie wart w już posiadanym zbiorze znacznie więcej. Ale także dzieci, które z hot Wheels wcześniej nie miały do czynienia mogą docenić model kolekcjonerski znacznie szybciej i mocniej, niż jakikolwiek inny.

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!