Hot Wheels

Katalog

Włączone filtry:

  Hot Wheels 

  89 Produktów

  Zabawki, zestawy How Wheels, auta, tory i resoraki od Hot Wheels

  Każdy maluch je zna! Zabawki i autka z serii Hot Wheels to dzisiaj niemalże obowiązkowe pozycje dla każdego małego chłopca, który fascynuje się światem motoryzacji. Te modne samochodziki są też bardzo kolorowe i interesujące, dzięki czemu kupując je swojemu dziecku można mieć pewność, iż szybko się nie znudzą, ale wręcz przeciwnie – staną się integralną częścią codziennych zabaw. W naszej ofercie można znaleźć jednak nie tylko autka, ale też i tory w zestawach – dzięki czemu zabawa staje się jeszcze bardziej wesoła!

  Zestawy Hot Wheels, samochodziki i resoraki dla każdego

  Wybór samochodziku czy autka jako zabawki dla dziecka nie musi być uzależniony tylko I wyłącznie od jego płci. Pojazdy, którymi samodzielnie trzeba kierować i sterować własną dłonią, sa zwłaszcza dla najmniejszych maluchów, doskonałym bodźcem do rozwoju. Angażuje koordynację oko-ręka, pobudza intensywne budowanie połączeń komórek nerwowych w mózgu, pomaga trenować wzrok i samodzielnie zajmować sobie czas kreatywnym wymyślaniem nowych aktywności z pojazdem w ręku.

  Dlatego seria Hot Wheels cieszy się nie tylko ogromną popularnością wśród samych dzieci, które oczywiście podpatrują hitowe zabawki u rówieśników i czasami ślepo chcą mieć podobne, ale także rodziców, którzy są najczęściej zadowoleni ze sposobu spędzania czasu przez ich dziecko przy pierwszym aucie Hot Wheels do tego stopnia, że kupują następne pojazdy lub elementy toru, aby dać dziecku jeszcze więcej możliwości do rozwoju i kreatywnej, konstrukcyjnej zabawy.

  Samochodziki Hot Wheels to dbałość o szczegóły i trwałość

  Patrząc na te samochodziki można też od razu zauważyć, z jak wielką troską zostały wykonane w każdym szczególe. Te detale, kolorystyka sprawia, iż na pewno niejeden tata ma ochotę pobawić się ze swoim synkiem w mega wyścigi i zwykle to ma miejsce, co sprawia, iż dziecko cieszy się jeszcze bardziej. Dla dzieci, które świat Hot Wheels znają na pamięć i doskonale orientują się we wszystkich niuansach, nowych seriach, bohaterach czy torach i ich elementach – bardzo ważne jest właśnie to, aby zabawka trzymana przez nie w ręku była identyczna z tymi reklamowanymi i przedstawianymi na innych materiałach z serii.

  Jakie zestawy mamy do wyboru:

  Bezpieczna zabawa dla wielu osób

  Niemniej ważne jest, aby udostępnić Państwu szereg innych rozwiązań, jak chociażby tory. Dla całej serii Hot Wheels równie ważne jest same pojazdy są Hot Wheels tory, po których te pojazdy następnie mogą ze sobą konkurować i ścigać się. Dodatkowe elementy zlokalizowane na trasie jak wyskocznie czy wyrzutnie samochodów i skrzyżowania sprawiają, że wyścigi stają się jeszcze bardziej emocjonujące i przykuwają do zabawki na dłużej.

  Hot Wheels Star Wars, MineCratf  iinne:

  Bardzo solidnie wykonane tylko i wyłącznie z bezpiecznych materiałów, przyjaznych dla dziecka. Ponieważ tory i zestawy Hot Wheels zachęcają do tego, aby dziecko zapraszało do zabawy rówieśników i motywują do tworzenia kilkuosobowych gier i zabaw, bezpieczeństwo i trwałość zabawek wchodzących w zestawy Hot Wheels jest dla nas, jak i producentów, równie ważne. To wszystko sprawia, iż naprawdę warto dać dziecku taką radość. Polecamy!

  Akceptuje

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

  Product successfully added to the product comparison!