Grzechotki i gryzaki

Grzechotki i gryzaki 

19 Produktów

Grzechotki i gryzaki to najulubieńsza zabawka niemowląt. Chociaż na przestrzeni lat zmieniały się pod względem wykonania, wzornictwa czy materiałów – zawsze stanowią bardzo dobry pomysł na jedną z pierwszych zabawek maluszków. Pomocne nie tylko w stymulowaniu zmysłów maleńkich dzieci, czy przykłuwaniu ich uwagi – ale także bardzo ważne, jeśli chodzi o wsparcie przy ząbkowaniu. W tym miejscu zebraliśmy spory asortyment tego rodzaju przydatnych zabawek – gadżetów wśród, których można znaleźć te idealne dla swojego maluszka.

Komfort i pomoc podczas ząbkowania

Każde dziecko przechodzi inaczej etap, kiedy pojawiają się u niego zęby. Większość jednak odczuwa uporczywe swędzenie dziąseł i ból. Wówczas najlepszym rozwiązaniem są właśnie gryzaki, które pomagają maluchowi pozbyć się tych niemiłych skutków. Wielu rodziców wybiera gryzaki żelowe i kauczukowe, które można schładzać w lodówce i podawać dziecku dla jeszcze większej ulgi.

Kiedy wyrzynają się pierwsze ząbki, grzechotki i gryzaki dla dzieci są najlepszym rozwiązaniem. Poza kwestią uśmierzania bólu i zmniejszania dyskomfortu, warto pamiętać o tym, że bawiąc się grzechotką dziecko nabywa umiejętności manualnych. Im częściej ćwiczy swoje małe rączki, tym szybciej stają się one sprawne. Grzechotki dostarczają również doznań dźwiękowych, co jest istotne.

Szeroki wybór wzorów i kolorystyki

Na początek, dla niemowląt proponujemy przede wszystkim akcesoria w kolorystyce czarno-biało-czerwonej. Są to pierwsze kolory, jakie widzi maluszek. Polecamy grzechotki wykonane z miękkich i przyjemnych dla dziecka materiałów, którymi nie jest w stanie zrobić sobie krzywdy, a które dostarczają wielu wrażeń dotykowych. Z czasem, można wprowadzać coraz więcej kolorów i kształtów. Współczesne grzechotki bardzo różnią się od tych, którymi kiedyś bawiły się dzieci. Można liczyć więc na kolorowe zwierzątka, grzechotki do zabawy w wodzie, czy też do wózka. Ogromnym powodzeniem cieszą się grzechotki fisher price.

Przede wszystkim bezpieczeństwo maluszków

Bardzo zależy nam na tym, aby oferowane przez nas rzeczy były bezpieczne dla najmłodszych. Nasza oferta w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych została skompletowana tylko przy udziale najwyższej jakości produktów. Proponowane przez nas zabawki – bez względu na to czy mowa o grzechotce, czy gryzaku to zawsze najwyższa jakość wykonania z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Posiadają odpowiednie atesty, dzięki czemu rodzice mogą mieć pewność, iż decydując się na zabawki dla niemowląt z naszej oferty dają swoim szkrabom wszystko, co najlepsze. Produkty nasze są również solidne i mogą posłużyć więcej niż jednemu maluszkowi.

Serdecznie zachęcamy do poznania naszej pełnej oferty gryzaków i grzechotek dla najmłodszych. Gwarantujemy ogromny wybór oraz najlepsze ceny na rynku. Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami dla dzieci w naszym sklepie. Wierzymy, że każdy rodzic znajdzie coś dla swojego maluszka. Zapraszamy do skorzystania!

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!