Gra zręcznościowa Jenga Pass Challenge

E0585

5010993472987

Hasbro

Wiek: 8+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Produkt niedostępny

Cena:

109,00 zł

40,00 zł

Gra zręcznościowa Jenga Pass Challenge

Nowa wersja Jengi!

Tradycyjna, znana od dawna zabawa wkracza na nowy poziom z Jenga Pass Challenge od Hasbro. Weź klasyczną grę Jenga "ze stołu" i nadaj jej nową formę - bardziej aktywną i jeszcze bardziej wciągającą. W pudełku na graczy czekają drewniane klocki, które tak jak w klasycznej grze należy wyciągać ze środka wieży i układać na wierzchu tak, by jej nie zburzyć. Ale ta wersja zabawy ma dodatkowe utrudnienie. Stabilność powierzchni na której układane są klocki zależy tylko od Ciebie! Sprawdźcie, kto ma najzręczniejsze ręce i najlepszą koordynację ruchową.


Proste zasady zabawy


Układaj drewniane klocki Jenga na platformie, tak aby zbudować wieżę, a następnie usuwaj po jednym klocku jednocześnie trzymając jeden z uchwytów platformy. Pamiętaj jednak że musisz być ostrożny by wieża Jenga nie spadła! Do usuwania klocków i przytrzymywania platformy trzeba mieć naprawdę zręczne ręce. Po każdej turze przekaż grę następnemu graczowi, ale pamiętaj o równowadze. Bądź ostatnim graczem, który z powodzeniem ułożył blok i utrzyma podstawę, nie powodując zburzenia wieży! Platforma ma dwa uchwyty i jest wyposażona w stojak stabilizujący, który umożliwia odstawienie wieży.


10 niesamowitych wyzwań


Hasbro pomyślało o urozmaiceniu zabawy i rozwijaniu jej. Stworzyła w tym celu 10 wyzwań zawartych w przewodniku gry, takich jak Blind Block, Chopstick Challenge i Flamingo Fumble. Jenga Pass Challenge więc nie liczą się już tylko zręczne ręce, ale także równowaga i sprawność fizyczna. Wykonanie niektórych z nich wymaga nie lada zdolności. Testuj możliwości swoje, swoich znajomych, przyjaciół i rodziny i zobacz kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia. Pamiętajcie jednak, że ogranicza was tylko wyobraźnia. Nic nie szkodzi na przeszkodzie abyście tworzyli własne wyzwania. Bawcie się i rozwijajcie swoje możliwości!


Zawartość pudełka


W pudełku znajduje się 27 drewnianych klocków Jenga z zamykaną plastikową torbą, platforma do układania, stojak do platformy oraz instrukcja.

Jenga ma już mnóstwo fanów. Mimo że tak prosta, okazuje się niezwykle ciekawą, wciągającą i zabawną grą! Gracze na przemian wyciągają jeden klocek z dowolnego piętra wieży i kładą go na szczycie, uważając, by wieża się nie zawaliła. Każdy kolejny gracz ma trudniejsze zadanie, a wieża potrafi zachować równowagę nawet gdy jest dwa razy wyższa niż na starcie.

Kategoria wiekowa: 8+

Napisz opinię
Gra zręcznościowa Jenga Pass Challenge

Gra zręcznościowa Jenga Pass Challenge

Tradycyjna, znana od dawna zabawa wkracza na nowy poziom z Jenga Pass Challenge od Hasbro. Weź klasyczną grę Jenga "ze stołu" i nadaj jej nową formę - bardziej aktywną i jeszcze bardziej wciągającą...

50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!