Gra Zające na łące Dr Knizia poleca

1348

5900511013481

Trefl

Wiek: 6+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Produkt niedostępny

Cena:

33,00 zł

29,70 zł

Gra Zające na łące Dr Knizia poleca

Rozpocznij szalony wyścig na łące i pomóż zającom zdobyć marchew. Planuj jednak dobrze każdy swój ruch, ponieważ najszybszy zając nie zawsze dostanie największą ilość marchwi!
Zające na łące – Dr Knizia Poleca to kolejna z gier serii. Proste zasady, mnogość możliwości zdobycia punktów (marchewek) zachęcają dzieci do analizowania i planowania każdego kolejnego ruchu. Dodając do tego piękną oprawę graficzna, żywe kolory i możliwość skracania i wydłużania gry, zapewnimy dzieciom świetną i ciekawą rozrywkę.


Gra z serii dr Knizia Poleca, autorem jest Reiner Knizia doktor matematyki i jeden z najbardziej popularnych twórców gier na świecie. Opracował ok. 600 tytułów, które są wydawane w ponad 50 językach.

Kategoria wiekowa: 6+

Napisz opinię
Gra Zające na łące Dr Knizia poleca

Gra Zające na łące Dr Knizia poleca

Rozpocznij szalony wyścig na łące i pomóż zającom zdobyć marchew. Planuj jednak dobrze każdy swój ruch, ponieważ najszybszy...

Opcje dostawy
Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat9,99 zł
Kurier48 odbiór w punkcie7,99 zł
Kurier489,50 zł
Kurier48 pobranie12,00 zł
Kurier GLS13,00 zł
Kurier GLS pobranie15,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!