Gra Zające na łące Dr Knizia poleca

1348

5900511013481

Trefl

Wiek: 6+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Cena:

33,00 zł

Gra Zające na łące Dr Knizia poleca

Rozpocznij szalony wyścig na łące i pomóż zającom zdobyć marchew. Planuj jednak dobrze każdy swój ruch, ponieważ najszybszy zając nie zawsze dostanie największą ilość marchwi!
Zające na łące – Dr Knizia Poleca to kolejna z gier serii. Proste zasady, mnogość możliwości zdobycia punktów (marchewek) zachęcają dzieci do analizowania i planowania każdego kolejnego ruchu. Dodając do tego piękną oprawę graficzna, żywe kolory i możliwość skracania i wydłużania gry, zapewnimy dzieciom świetną i ciekawą rozrywkę.


Gra z serii dr Knizia Poleca, autorem jest Reiner Knizia doktor matematyki i jeden z najbardziej popularnych twórców gier na świecie. Opracował ok. 600 tytułów, które są wydawane w ponad 50 językach.

Kategoria wiekowa: 6+

Napisz opinię

Gra Zające na łące Dr Knizia poleca

Gra Zające na łące Dr Knizia poleca

Rozpocznij szalony wyścig na łące i pomóż zającom zdobyć marchew. Planuj jednak dobrze każdy swój ruch, ponieważ najszybszy...

Opcje dostawy

Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat9,20 zł
Kurier489,50 zł
Kurier48 pobranie12,00 zł
Kurier GLS13,00 zł
Kurier GLS pobranie15,00 zł

Ostatnio przeglądane

30 Produktów z tej kategorii

Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!