Gra drewniana Tik Tak czasu znak TREFL

606409

5900511606409

Trefl

Wiek: 3+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Gra drewniana Tik Tak czasu znak TREFL

Kolorowy zegar wykonany z jasnego, naturalnego drewna jest doskonałą zabawką ogólnorozwojową. Znakomite rozwiązanie dla dzieci od 3 roku życia. Rozwija kreatywność oraz jest idealną zabawką do ćwiczenia zręczności od najmłodszych lat. Tik Tak Czasu Znak kształtuje umiejętności logicznego myślenia i koncentracji, wspomaga naukę nazywania kolorów, liczb i godzin, wzmacnia koordynację wzrokowo-ruchową, jak również jest doskonałą zabawką do ćwiczenia zręczności i umiejętności manualnych.


Zabawka uczy rozpoznawania kształtów i nazw figur oraz daje możliwość dopasowania ich w odpowiednie dziurki. Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia zabawki posiadają atesty, a także zostały pomalowane nietoksycznymi farbami.


Kategoria wiekowa: 3+

Napisz opinię
Gra drewniana Tik Tak czasu znak TREFL

Gra drewniana Tik Tak czasu znak TREFL

Kolorowy zegar wykonany z jasnego, naturalnego drewna jest doskonałą zabawką ogólnorozwojową. Znakomite rozwiązanie dla dzieci od 3 roku życia...

Opcje dostawy
Paczkomat InPost13,00 zł
Kurier GLS13,00 zł
Ostatnio przeglądane
50 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!