Fisher Price Tomek i Przyjaciele Przeprawa Na Wyspie Mgieł

DGC12

887961186871

Fisher Price

Wiek: 3+Płeć: ChłopiecPłeć: DziewczynkaPłeć: Unisex

Produkt niedostępny

Cena:

92,00 zł

Fisher Price Tomek i Przyjaciele Przeprawa Na Wyspie Mgieł

Ten zestaw do zabawy pozwala dzieciom przeżyć wraz Tomkiem ekscytującą przygodę i zjechać po lince od dźwigu do składu drzewnego. Przedstawiamy zestaw z serii Tomek i Przyjaciele Adventures Przeprawa na Wyspie Mgieł!

Tomek przebywa na Wyspie Mgieł i ma tu do wykonania ważne zadanie. Odbiera drewniane bale od dźwigu i przewozi je do składu drzewnego. Opuść hak dźwigu, aby podnosić drewniane bale i układać je w wagonie towarowym Tomka. Poślij Tomka pod dźwig, aby bawić się w ładowanie i rozładowywanie towaru. Gdy Tomek wyjeżdża zza zakrętu i wspina się na wzgórze, tory nagle się kończą! Na szczęście Tomek natrafia na tyrolkę... i ziuuuu! Tomek zjeżdża bezpiecznie na tyrolce do składu drzewnego, jednego z miejsc na tym układzie torów w kształcie ósemki. Rozkręć piłę i pomóż Tomkowi!

W zestawie Tomek, wagon towarowy i element ładunku. Metalowa lokomotywka Tomek i wagon towarowy z ładunkiem „drewnianego” bala. Akcesorium w postaci tyrolki Dźwig z hakiem, który podnosi, opuszcza i przywraca tyrolkę na swoje miejsce. Tartak z „obrotową” piłą. Plastikowe łączniki pozwalają dołączać inne lokomotywy, wagony towarowe lub tendery.

Pasuje do torów Tomek i Przyjaciele Adventures (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności). Pomaga rozwijać sprawność ruchową, postrzeganie i umiejętność rozumowania.


Wymiary: 

  • 63,5 x 105 x 30 cm.

Kategoria wiekowa: 3+

Napisz opinię
Fisher Price Tomek i Przyjaciele Przeprawa Na Wyspie Mgieł

Fisher Price Tomek i Przyjaciele Przeprawa Na Wyspie Mgieł

Ten zestaw do zabawy pozwala dzieciom przeżyć wraz Tomkiem ekscytującą przygodę i zjechać po lince od dźwigu do składu drzewnego. Przedstawiamy zestaw z serii Tomek i Przyjaciele Adventures Przeprawa na Wyspie Mgieł!...

Opcje dostawy
Odbiór osobisty0,00 zł
Paczkomat InPost9,99 zł
Kurier GLS13,00 zł
Kurier GLS pobranie15,00 zł
Ostatnio przeglądane
26 Produktów z tej kategorii
Akceptuje

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z zasadami polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. polityka prywatności.

Product successfully added to the product comparison!